Zobacz pełną wersję : Radiowe sterowanie D3000
Witam, czy ktoś wie coś o możliwości sterowania D3000 radiowym wyzwalaniem, albo też o przewodowym wyzwalaniu migawki? Jak do tej pory nie znalazłem nic na ten temat, a Nikon Polska nie potrafiono mi nic na ten temat powiedzieć. Można kupić takie zestawy do D5000, ale chyba inne jest podłączenie do aparatu.
Pozdrawiam
Radiowo nie, najwyżej podczerwień. Zamiennik ML-L3 to 15 zł, używam z D60 i D90. Sprawdza się.
Poza pilotem na podczerwień jest jeszcze taki wynalazek, Phottix Strato - radiówka, ale nie jestem na 100% pewien, czy działa z D3000...
spawacz1
18-10-2009, 22:34
pilot i tylko pilot
Dzisiaj zakupiłem ML-L3 i działa poprawnie jestem zadowolony :)
Czy jak się używa pilota na podczerwień w pomieszczeniach to "sygnał" odbije się od ścian i trafi w "odbiornik" stojąc za aparatem?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.