PDA

Zobacz pełną wersję : instrukcja do d700



grzegorzw
27-09-2009, 19:00
czy ktos posiada i moze przeslac na maila?

mango
27-09-2009, 19:10
Na oficjalnej stronie nikona jest do pobrania za darmo , po polsku .

yogur
27-09-2009, 19:21
Na oficjalnej stronie nikona jest do pobrania za darmo , po polsku .

Trzeba się tylko zarejestrować.

plusfoto
28-09-2009, 09:36
Nie tylko - trzeba konkretny sprzęt mieć i go zarejestrować.

Piotr_
28-09-2009, 09:51
Nie tylko - trzeba konkretny sprzęt mieć i go zarejestrować.

Nie trzeba mieć konkretnego sprzętu. Rejestrując dowolny sprzęt Nikona masz dostęp do wszystkich instrukcji obsługi.

plusfoto
28-09-2009, 10:00
Absolutnie mam zarejestrowany obiektyw i niestety do aparatu żadnej instrukcji nie ściągnę.

stachmuszel
28-09-2009, 10:03
Dokładnie. Trzeba mieć sprzęt, zarejestrować go podając serial number. Dopiero wtedy można pociągnąć manuala do tego konkretnego sprzętu.

Piotr_
28-09-2009, 10:04
Absolutnie mam zarejestrowany obiektyw i niestety do aparatu żadnej instrukcji nie ściągnę.

Czyli wychodziłoby, że trzeba mieć jakiś aparat by ściągać instrukcje do aparatów.


Dokładnie. Trzeba mieć sprzęt, zarejestrować go podając serial number. Dopiero wtedy można pociągnąć manuala do tego konkretnego sprzętu.

Ja ma zarejestrowany D300 i D90 i bez problemu ściągnąłem instrukcje do wszystkich aparatów Nikona. Jak ktoś ma problem to mogę wysłać na maila.

stachmuszel
28-09-2009, 10:08
Trzeba mieć konkretny sprzęt, do tego konkretnego sprzętu pociągniesz manuala.

Piotr_
28-09-2009, 10:14
Trzeba mieć konkretny sprzęt, do tego konkretnego sprzętu pociągniesz manuala.

Próbowałeś ściągać inne? Ja przed chwilą bez problemu ściągnąłem D300s.

wilk325
28-09-2009, 10:17
Próbowałeś ściągać inne? Ja przed chwilą bez problemu ściągnąłem D300s.
Dokładnie.

faam
28-09-2009, 10:21
Sprawdziłem przed chwilką.
Nie wiem od czego to zależy, ale ja mam akurat możliwość pobrania instrukcji do każdego aparatu jaki istnieje. Mam co prawda dwa zarejestrowane aparaty, ale mogę ściągać np. instrukcje do D3x, D300s itp.
Może gdzieś jest tam zapisane, co kto może pobrać, ale nie mam czasu sprawdzać. Jakby ktoś coś potrzebował - PW.

stachmuszel
28-09-2009, 12:09
Próbowałeś ściągać inne? Ja przed chwilą bez problemu ściągnąłem D300s.

Próbowałem. Niestety, nie mogę pociągnąć nic, poza produktami zarejestrowanymi. Oprogramowanie tak, instrukcje nie. Ciekawa sprawa...

plusfoto
28-09-2009, 13:02
Dzięki serdeczne

gregory_21
24-02-2010, 12:33
Jakby ktoś jeszcze potrzebował to znalazłem na jakimś chomiku:

http://chomikuj.pl/szymon22/instrukcje+obs*c5*82ugi

ale bez darmowej rejestracji się chyba nie obejdzie :(

2Cresky
24-02-2010, 13:00
Jakby co mam wersję papierową

Jatin
24-02-2010, 13:10
Zasada jest taka, jak zarejestrujesz body to możesz ściągać wszystki instrukcje.

NBA
25-02-2010, 00:48
Jakby co mam wersję papierową

A w jakiej cenie..:)

tomitom
25-02-2010, 17:47
jak w Googlu wpisze się: D700_pl.pdf

to wyskakuje
ftp://ftp.nikon-euro.com/Manuals/2UjJ8GNWcr/D700_pl.pdf

Kosmala_Jurek
25-02-2010, 23:32
Odblokuj PM podeślę ci linka.
Mam też oryginalna instrukcję PL w formie książeczki + skrócona.