Zobacz pełną wersję : JCC czy Inny pilocik
Lavender
31-08-2009, 11:50
Witam,
początkuję, chciałbym tanio kupić pilocik kompatybilny do Nikona d80, czy polecacie JJC:
np. tu: http://www.allegro.pl/item717804546_pilot_nikon_d80_d70_d70s_d60_d90_d40 _d40x_ml_l3.html
cena niska ale nie wiem co z jakośćią i życiem baterii...
Lavender
Kolega ma i nie narzeka. Ale baterie ponoć dość szybko lecą.
miałem taki
http://www.allegro.pl/item728070866_omg_sr_1_najlepszy_pilot_canon_nikon _rc_1_ml_l3.html
Przez 2 lata baterii nie wymienilem i działal ( łącznie ze swieceniem latarka )
Niestety zginał z calym sprzetem - nowemu wlacicielowi pewnie nadal dziala na pierwszej baterii
Sam używam pilota firmy Phottix - baterię trzyma, nie mam żadnych problemów. No i zasięg od przodu aparatu całkiem przyzwoity.
Witam,
początkuję, chciałbym tanio kupić pilocik kompatybilny do Nikona d80, czy polecacie JJC:
np. tu: http://www.allegro.pl/item717804546_pilot_nikon_d80_d70_d70s_d60_d90_d40 _d40x_ml_l3.html
cena niska ale nie wiem co z jakośćią i życiem baterii...
Lavender
Mam identyczny, na tej samej baterii od półtora roku działa.
Lavender
01-09-2009, 10:29
Witam ponownie, dzieki za infos, przydatne ;), ale czy tan tańszy (wiem co myslicie o tanich zamiennikach) nie jest także wystarczający?
Lavender
01-09-2009, 10:30
O tańszy chodziło czyli o JCC za góra 20 PLNów
Jacek S.
03-09-2009, 13:35
Moze ja mam jakiś felerny model, bateria siada po trzech dniach od włożenia. Żałuje, że nie kupiłem oryginalnego ml-l3, fakt, kosztuje 7x tyle...
Lavender
03-09-2009, 13:45
Próbowałeś reklamować? Mam rozumieć, że co 3 dni zmieniasz baterię?
Jacek S.
03-09-2009, 16:51
Pisalem do foto-tip jaka jest sytuacja, w odpoiedzi dostalem maila:
witam
najlepiej wyjmowac baterie, gdy sie pilota nie uzywa, ale zawsze moze Pan odeslac pilot do naszego serwisu, na adres:
.......
prosze o dolaczenie formularza reklamacyjnego dostepnego na w zakadce "o mnie" na naszych aukcjach wraz z paragonem. Pracownik sprawdzi pilot, moze to jakas wada fabryczna
Odesłanie bedzie kosztować więcej niż pilot... Dam sobie spokój, przy najblizszej okazji kupię oryginał...
ja w JCC, z foto-tip'u zresztą, miałem wsuwkę odcinającą baterię i ją zachowałem
pilot używany w zasadzie jak robię zdjęcia w bezcieniówce albo w nocy.
Bakteria żyje od stycznia i ma się świetnie
Lavender
10-09-2009, 10:12
Witam, zakupiłem właśnie taki i właśnie chyba tam i zastanawiałem się czy wyrzucić tę wsuwkę odcinająca baterię i się zawachałem i chyba dobrze... Utrafił Kolega w moje pytaniem, dzięki bardzo ;)
Jacek S.
12-09-2009, 10:16
Możecie mi na PW lub w tym poście podrzucić fotki tego ustrojstwa, to bym sobie wystrugał? Chyba, że jest to jakiś zwykły prostokątny kawałek folii. Ja wyrzuciłem zaraz po kupnie i nawet nie pamiętam jak to wyglądało.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.