Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie JCC czy Inny pilocik

    Witam,

    początkuję, chciałbym tanio kupić pilocik kompatybilny do Nikona d80, czy polecacie JJC:
    np. tu: http://www.allegro.pl/item717804546_...40x_ml_l3.html
    cena niska ale nie wiem co z jakośćią i życiem baterii...

    Lavender

  2. #2

    Domyślnie

    Kolega ma i nie narzeka. Ale baterie ponoć dość szybko lecą.

  3. #3

    Domyślnie

    miałem taki
    http://www.allegro.pl/item728070866_...c_1_ml_l3.html
    Przez 2 lata baterii nie wymienilem i działal ( łącznie ze swieceniem latarka )
    Niestety zginał z calym sprzetem - nowemu wlacicielowi pewnie nadal dziala na pierwszej baterii
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  4. #4

    Domyślnie

    Sam używam pilota firmy Phottix - baterię trzyma, nie mam żadnych problemów. No i zasięg od przodu aparatu całkiem przyzwoity.
    N

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lavender Zobacz posta
    Witam,

    początkuję, chciałbym tanio kupić pilocik kompatybilny do Nikona d80, czy polecacie JJC:
    np. tu: http://www.allegro.pl/item717804546_...40x_ml_l3.html
    cena niska ale nie wiem co z jakośćią i życiem baterii...

    Lavender
    Mam identyczny, na tej samej baterii od półtora roku działa.
    D700,D700, 14,16,35,35,50,55,85,70-200 2xSB900 4xYN460II, YN568

  6. #6

    Domyślnie

    Witam ponownie, dzieki za infos, przydatne , ale czy tan tańszy (wiem co myslicie o tanich zamiennikach) nie jest także wystarczający?

  7. #7

    Domyślnie

    O tańszy chodziło czyli o JCC za góra 20 PLNów

  8. #8

    Domyślnie

    Moze ja mam jakiś felerny model, bateria siada po trzech dniach od włożenia. Żałuje, że nie kupiłem oryginalnego ml-l3, fakt, kosztuje 7x tyle...

  9. #9

    Domyślnie

    Próbowałeś reklamować? Mam rozumieć, że co 3 dni zmieniasz baterię?

  10. #10

    Domyślnie

    Pisalem do foto-tip jaka jest sytuacja, w odpoiedzi dostalem maila:
    witam
    najlepiej wyjmowac baterie, gdy sie pilota nie uzywa, ale zawsze moze Pan odeslac pilot do naszego serwisu, na adres:
    .......
    prosze o dolaczenie formularza reklamacyjnego dostepnego na w zakadce "o mnie" na naszych aukcjach wraz z paragonem. Pracownik sprawdzi pilot, moze to jakas wada fabryczna


    Odesłanie bedzie kosztować więcej niż pilot... Dam sobie spokój, przy najblizszej okazji kupię oryginał...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •