hanniballecter2
19-08-2009, 16:43
Podaję link do zamiennika Nikonowskiego GP-1.
http://allegro.pl/item715257634_odbiornik_gps_geo_one_zam_gp_1_nikon _d90_d300_d3.html
Czy ktoś z Was wie może, jak sprawują się te zamienniki? Oryginał jest prawie dwa razy droższy i bez dodatkowego wężyka spustowego.
http://allegro.pl/item715257634_odbiornik_gps_geo_one_zam_gp_1_nikon _d90_d300_d3.html
Czy ktoś z Was wie może, jak sprawują się te zamienniki? Oryginał jest prawie dwa razy droższy i bez dodatkowego wężyka spustowego.