Podaję link do zamiennika Nikonowskiego GP-1.
http://allegro.pl/item715257634_odbi...0_d300_d3.html
Czy ktoś z Was wie może, jak sprawują się te zamienniki? Oryginał jest prawie dwa razy droższy i bez dodatkowego wężyka spustowego.
Szukaj
Podaję link do zamiennika Nikonowskiego GP-1.
http://allegro.pl/item715257634_odbi...0_d300_d3.html
Czy ktoś z Was wie może, jak sprawują się te zamienniki? Oryginał jest prawie dwa razy droższy i bez dodatkowego wężyka spustowego.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-08-2009 o 14:07 Powód: pis. (waz->was)
Nikon D90, Nikkor 18-105, Nikkor 35 1.8, SB-600, 8GB SanDisk Extreme III 30 MB/s, Fujiyama Digital DHG Circular P.L.D
Zamiast takiego wynalazku nie lepiej coś takiego. Tak wybrałem na chybił trafił z oferty...
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Skontaktuj się z nami