Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zamiennik Nikon GP-1

    Podaję link do zamiennika Nikonowskiego GP-1.

    http://allegro.pl/item715257634_odbi...0_d300_d3.html

    Czy ktoś z Was wie może, jak sprawują się te zamienniki? Oryginał jest prawie dwa razy droższy i bez dodatkowego wężyka spustowego.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-08-2009 o 14:07 Powód: pis. (waz->was)
    Nikon D90, Nikkor 18-105, Nikkor 35 1.8, SB-600, 8GB SanDisk Extreme III 30 MB/s, Fujiyama Digital DHG Circular P.L.D

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie ma tego wynalazku?
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Zamiast takiego wynalazku nie lepiej coś takiego. Tak wybrałem na chybił trafił z oferty...
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirek Zobacz posta
    Nikt nie ma tego wynalazku?
    bo:
    drogie
    zajmuje stopkę
    wciąga prąd
    wciąga prąd (nie usypia body aby fix był)

    jedyna zaleta tego bajeru to to ,że nie trzeba pamiętać o synchro daty i czasu body (w zewnętrznym loggerze trzeba....choć są softy ,które potrafią to naprawić (jak się zapomni))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •