PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] bajecznie



bieluś
05-08-2009, 20:33
czekam na wasze komentarze??


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img146.imageshack.us/img146/4342/bajecznie.jpg)

kulten
05-08-2009, 20:50
Jak dla mnie zdecydowanie za ciemno, za mało szczegółów by coś móc o zdjęciu powiedzieć. Wielu ludzi, którzy fotografią się nie interesują na widok takiej foty wyrażą swoje ach i och. Ja jednak wolę gdy widać coś więcej.

T_P_
05-08-2009, 20:59
Zapewne widok był bajeczny, ale nie udało się go przedstawić w dostateczny sposób... Poza tym o czym wspomniał kulten, kadr nie trafił w moje gusta... :???:

T_P_

Nemeth
05-08-2009, 21:17
A ja bym to przyciął w kwadrat. Centymetr mniej dołu i ciutkę dalszy plan rozjaśnił. To co mi się podoba - to próba malowania światłem, kolory i rozświetlone trawy.

nothing
05-08-2009, 21:22
Sprawdziłem jak to zdjęcie wyglądałoby przy wydobyciu szczegółów. Przy wyciągnięciu zielonego koloru tej łąki w tle i liści drzewa oraz rozjaśnieniu i doprowadzeniu do porządku dołu, zaczyna faktycznie robić się bajecznie. Jest jeden problem. Strasznie powyłaziły pixele...

No właśnie i jeszcze to co napisał Nemeth. Centymetr dołu ciachnąć. Maciek, sprawdzałeś też jak to wygląda inaczej...? Naprawdę zaczyna być ładnie. Bieluś, bierz się za obróbkę Rawa

bieluś
05-08-2009, 21:38
problem w tym że nie mam Rawa tego zdjęcia :/, zdjęcie to robiłem jeszcze kompaktem jakiś czas temu stąd pewnie te pixele, a no i jeszcze jedno zdjęcie jest oryginałem takie zrobiłem nie bawiłem się nim w żadnym programie leżało aż do teraz zmniejszyłem tylko jego wielkość w PS, aby móc je umieścić na forum i poddać obiektywnej ocenie.

Nemeth
05-08-2009, 21:54
(...)

No właśnie i jeszcze to co napisał Nemeth. Centymetr dołu ciachnąć. Maciek, sprawdzałeś też jak to wygląda inaczej...? Naprawdę zaczyna być ładnie. Bieluś, bierz się za obróbkę Rawa

Jakbym nie sprawdził to bym nie mówił ;) Tylko nie wklejam bo to nie moje zdjęcie i nie moja wizja kadru.


Też mi px wyszły bo to malutki jpg ;)

Sebastianito
05-08-2009, 22:17
Zapewne widok był bajeczny, ale nie udało się go przedstawić w dostateczny sposób... Poza tym o czym wspomniał kulten, kadr nie trafił w moje gusta... :???:

T_P_

Dokladnie tak...

camrak
06-08-2009, 02:29
Za ciemno, za mało zdecydowanie - jeśli coś to postarał bym się jeszcze posiedzieć nad Raw-em. Kadr bez tematu przewodniego, nieco przypadkowy