Zobacz pełną wersję : D300, padł AF
marcin_K
01-08-2009, 15:42
Witam, padł mi AF w D300. Nie działa także przednie pokrętło wybierania przysłon. Aparat sam sobie ustawia przysłony (pokazuje np czasami f65...). Czy ktoś spotkał się z takimi uszkodzeniami. Może ktoś zna cene naprawy w serwisie Nikona. Pozdrawiam
Sprawdzałeś z innymi obiektywami? Jeśli masz 50G, to może on padł?
marcin_K
01-08-2009, 15:50
tak mam jescze n85 i tamiego 17-50 nie dziala z zadnym szkłem...
No to pewnie serwis się kłania :/
No proszę. Kolejna ofiara nowego D300s?
No proszę. Kolejna ofiara nowego D300s?
Będzie ich więcej ;). Japończycy uruchomili tajny sygnał i D300 padają! ;)
marcin_K
02-08-2009, 11:53
Raczej zostane przy starym modelu. Sprzęt uszkodzony idzie pod młotek, jak ktoś ma czas na czekanie, aż serwis naprawi aparat. Ja nie mam czasu, porzebuje aparatu na najblizsza sobote.
borowik23
03-08-2009, 17:17
ułe, nieźle - podobne problemy miałem z S5 Pro - serwis wymienił wsio za 700 zł :/ ale co poradzic :) w miare szybko sie uwinęli akurat
marcin_K
03-08-2009, 18:12
ok dzieki za info...liczyłem się z kosztem 1000pln, jak nie sprzedam go do końca tyg, to bardzo prawdopodobne jest ze pucha poleci do Berlina
ok dzieki za info...liczyłem się z kosztem 1000pln, jak nie sprzedam go do końca tyg, to bardzo prawdopodobne jest ze pucha poleci do Berlina
sugeruje niesmialo uk - fixation :) w berlinie bedzie dluzej... cenowo to samo
marcin_K
03-08-2009, 18:37
dobra sugestia:D dzięki
marcin_K
03-08-2009, 19:21
sugeruje niesmialo uk - fixation :) w berlinie bedzie dluzej... cenowo to samo
nie wiesz jak długo mogę czekać na usługę?
sprawdź jakie masz oprogramowanie czy wersja A i B są takie same - ewentualnie uaktualnij. Jak miałem inną wersję A a inną B to u mnie pokazywał nieraz losowo przesłonę 0 a czasami 42.
marcin_K
03-08-2009, 20:20
sprawdź jakie masz oprogramowanie czy wersja A i B są takie same - ewentualnie uaktualnij. Jak miałem inną wersję A a inną B to u mnie pokazywał nieraz losowo przesłonę 0 a czasami 42.
Werja A i B są takie same - 1.10
nie wiesz jak długo mogę czekać na usługę?
Info masz na stronie:
http://www.fixationuk.com/Fixation/Repairs.html
Wyslalem do nich szkielko do naprawy. 7-go odbior przesylki, 9-go kosztorys zaakceptowany
przeze mnie tego samego dnia, 11-go info ze naprawiony, 12-platnosc i wysylka paczki z
powrotem do PL, po 3 nastepnych dniach byla u mnie.
marcin_K
03-08-2009, 22:04
dzięki kichu1979...stuknąłem już mejliszcza chłopakom i czekam na odp
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.