PDA

Zobacz pełną wersję : Lexar 8GB + D90



Leatherface
19-06-2009, 19:46
Właśnie wróciłem w MM... kupiłem m.in. Lexar 8 GB bo mi cena pasowała, a pamiętałem, że marka ta jest wymieniona w instrukcji od D90 jako zaakceptowana... Jednak w instrukcji jest wymieniony Lexar max 4GB. Czy zatem ta 8 będzie działać czy mam zacząć myśleć o zwrocie? Nie zdążyłem rozpakować ;)

MirM
19-06-2009, 19:56
Będzie działać.

Leatherface
20-06-2009, 23:35
Ok, dzięki. Jeśli nie ma głosów sprzeciwu to zakładam, że wszystko gra ;)

robertG7
21-06-2009, 01:07
Właśnie wróciłem w MM... kupiłem m.in. Lexar 8 GB bo mi cena pasowała, a pamiętałem, że marka ta jest wymieniona w instrukcji od D90 jako zaakceptowana... Jednak w instrukcji jest wymieniony Lexar max 4GB. Czy zatem ta 8 będzie działać czy mam zacząć myśleć o zwrocie? Nie zdążyłem rozpakować ;)


A nie łatwiej, szybciej, pewniej - rozpakować, sformatować i przetestować niż pytać na forum, mając już kartę w "ręku"?

Leatherface
21-06-2009, 11:56
I tak i nie. Bo jak rozpakuje i się okaże, że nie gra to połączenie, to mogę zapomnieć o zwrocie do sklepu.

Leatherface
22-06-2009, 11:59
Dla zamknięcia kwestii - działa ;)