Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lexar 8GB + D90

  1. #1

    Domyślnie Lexar 8GB + D90

    Właśnie wróciłem w MM... kupiłem m.in. Lexar 8 GB bo mi cena pasowała, a pamiętałem, że marka ta jest wymieniona w instrukcji od D90 jako zaakceptowana... Jednak w instrukcji jest wymieniony Lexar max 4GB. Czy zatem ta 8 będzie działać czy mam zacząć myśleć o zwrocie? Nie zdążyłem rozpakować

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Wągrowiec
    Posty
    202

    Domyślnie

    Będzie działać.

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, dzięki. Jeśli nie ma głosów sprzeciwu to zakładam, że wszystko gra

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Właśnie wróciłem w MM... kupiłem m.in. Lexar 8 GB bo mi cena pasowała, a pamiętałem, że marka ta jest wymieniona w instrukcji od D90 jako zaakceptowana... Jednak w instrukcji jest wymieniony Lexar max 4GB. Czy zatem ta 8 będzie działać czy mam zacząć myśleć o zwrocie? Nie zdążyłem rozpakować

    A nie łatwiej, szybciej, pewniej - rozpakować, sformatować i przetestować niż pytać na forum, mając już kartę w "ręku"?
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  5. #5

    Domyślnie

    I tak i nie. Bo jak rozpakuje i się okaże, że nie gra to połączenie, to mogę zapomnieć o zwrocie do sklepu.

  6. #6

    Domyślnie

    Dla zamknięcia kwestii - działa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •