Zobacz pełną wersję : nikon d 80
andrzej marzena
17-06-2009, 21:04
odkupiłbym lampę sb 800 w dobrym stanie jak komuś zalega na puce
Przemek Paśnik
17-06-2009, 21:09
Drogi Andrzeju/ Marzeno widzę, ze nietuzinkowy z Ciebie człek. Witaj na forum. Od ogłaszania chęci zakupu urządzenia jest dział kupię. Tam możesz napisać coś w stylu "kupię lampę" a w tytule piszesz "kupię lampę SB 800" a nie "nikon d 80" Poza tym gratuluję debiutu ;)
andrzej marzena
17-06-2009, 21:18
dzięki za wskazówkę = a zemnie człek to polak mały
na puce
Duzo w domu glosno czytac :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.