odkupiłbym lampę sb 800 w dobrym stanie jak komuś zalega na puce
Szukaj
odkupiłbym lampę sb 800 w dobrym stanie jak komuś zalega na puce
Drogi Andrzeju/ Marzeno widzę, ze nietuzinkowy z Ciebie człek. Witaj na forum. Od ogłaszania chęci zakupu urządzenia jest dział kupię. Tam możesz napisać coś w stylu "kupię lampę" a w tytule piszesz "kupię lampę SB 800" a nie "nikon d 80" Poza tym gratuluję debiutu![]()
dzięki za wskazówkę = a zemnie człek to polak mały
FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers
Skontaktuj się z nami