Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: nikon d 80

  1. #1

    Red face nikon d 80

    odkupiłbym lampę sb 800 w dobrym stanie jak komuś zalega na puce

  2. #2

    Domyślnie

    Drogi Andrzeju/ Marzeno widzę, ze nietuzinkowy z Ciebie człek. Witaj na forum. Od ogłaszania chęci zakupu urządzenia jest dział kupię. Tam możesz napisać coś w stylu "kupię lampę" a w tytule piszesz "kupię lampę SB 800" a nie "nikon d 80" Poza tym gratuluję debiutu

  3. #3

    Red face

    dzięki za wskazówkę = a zemnie człek to polak mały

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej marzena Zobacz posta
    na puce
    Duzo w domu glosno czytac
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •