PDA

Zobacz pełną wersję : d70 - wezyk spustowy czy pilot?



mariuszpe
17-06-2009, 18:34
witam,
chcialbym poznac wasze opinie w temacie wezyk spustowy/pilot do d70

Jacek Wrzesińsk
17-06-2009, 19:21
Z tego co się orientuję to do d70 wężyka nie podłączysz bo nie ma gniazda.Jedynie wynalazki na spust, jest coś takiego. Tak ,że zostaje raczej pilot.

messer
18-06-2009, 12:08
Ale nad czym i po co się tu zastanawiać? :)
Jeśli body obsługuje podczerwień - pilocik na podczerwień, kosztujący grosze, jest wyśmienicie wygodnym rozwiązaniem.

błajan
23-06-2009, 13:42
Na allegro osiągalne za 15 zł a wężyk podłączysz tylko do d70s
pilot świetnie spisuje się przy zdjęciach nocnych ( b)

mariuszpe
25-06-2009, 22:09
orientujecie sie moze czy jest pilot do d70, ktory pozwala na robienie zdjęć w zdefiniowanych odstępach czasu , ew. pozwala na określenie maksymalnej ilości wyzwoleń zdjęć w serii ?