witam,
chcialbym poznac wasze opinie w temacie wezyk spustowy/pilot do d70
Szukaj
witam,
chcialbym poznac wasze opinie w temacie wezyk spustowy/pilot do d70
pozdrawiam, M.
Z tego co się orientuję to do d70 wężyka nie podłączysz bo nie ma gniazda.Jedynie wynalazki na spust, jest coś takiego. Tak ,że zostaje raczej pilot.
D300s,T17-50,SB-800
Ale nad czym i po co się tu zastanawiać?
Jeśli body obsługuje podczerwień - pilocik na podczerwień, kosztujący grosze, jest wyśmienicie wygodnym rozwiązaniem.
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
Na allegro osiągalne za 15 zł a wężyk podłączysz tylko do d70s
pilot świetnie spisuje się przy zdjęciach nocnych ( b)
orientujecie sie moze czy jest pilot do d70, ktory pozwala na robienie zdjęć w zdefiniowanych odstępach czasu , ew. pozwala na określenie maksymalnej ilości wyzwoleń zdjęć w serii ?
pozdrawiam, M.
Skontaktuj się z nami