Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie d70 - wezyk spustowy czy pilot?

    witam,
    chcialbym poznac wasze opinie w temacie wezyk spustowy/pilot do d70
    pozdrawiam, M.

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję to do d70 wężyka nie podłączysz bo nie ma gniazda.Jedynie wynalazki na spust, jest coś takiego. Tak ,że zostaje raczej pilot.
    D300s,T17-50,SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    Ale nad czym i po co się tu zastanawiać?
    Jeśli body obsługuje podczerwień - pilocik na podczerwień, kosztujący grosze, jest wyśmienicie wygodnym rozwiązaniem.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  4. #4

    Domyślnie Pilot

    Na allegro osiągalne za 15 zł a wężyk podłączysz tylko do d70s
    pilot świetnie spisuje się przy zdjęciach nocnych ( b)

  5. #5

    Domyślnie

    orientujecie sie moze czy jest pilot do d70, ktory pozwala na robienie zdjęć w zdefiniowanych odstępach czasu , ew. pozwala na określenie maksymalnej ilości wyzwoleń zdjęć w serii ?
    pozdrawiam, M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •