PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka torba do statywu?



pedro
03-06-2009, 17:08
Witam!
Noszę się z zamiarem zakupu torby do statywu Manfrotto 055 XPROB wraz z głowicą 804RC2.
Sprawdzał może ktoś (albo może sprawdzić) czy ww. zestaw zmieści się do torby Manfrotto MBAG80? Statyw wraz z kolumną po złożeniu ma ok. 77-78 cm, zaś MBAG80 - jak nazwa wskazuje - 80 cm.
Zakup torby o 10 cm dłuższej (MBAG90) to wydatek o 140 zł większy, czego wolałbym uniknąć ;)
A może ktoś poleci jakąś inną torbę do statywu w przedziale cenowym do 250 zł?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

NaRvA
05-06-2009, 09:58
moze takie cos wystarczy: http://www.allegro.pl/item652969439_goldphoto_yh534_torba_xl_do_statywu_ na_statyw.html

pedro
05-06-2009, 13:23
Też ma 80 cm długości, podobnie jak MBAG80 MF. Z tą różnicą, że statyw GoldPhoto nie jest rozszerzany na jednym z końców i nie mam w związku z tym pewności, czy głowica 3D nie uniemożliwi zapięcia zamka torby do samego końca. Wysyłałem pytanie do sprzedawcy - zobaczymy, może odpowie ;)
Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam,
Pedro

pedro
05-06-2009, 14:57
Wysyłałem pytanie do sprzedawcy - zobaczymy, może odpowie ;)

Odpowiedział. Torba GoldPhoto YH534 niestety jest na moje potrzeby zbyt mała :(

northrop
06-06-2009, 05:09
poszukaj w sklepie, gdzie sprzedaja skladane krzesla plazowe z futeralami (np. cos podobnego do tego (http://www.maxrekl.pl/pages,arts_show;id=213&id_art=9385&)). idealne na noszenie statywu i tanie.

b202
06-06-2009, 08:59
poszukaj w sklepie, gdzie sprzedaja skladane krzesla plazowe z futeralami (np. cos podobnego do tego (http://www.maxrekl.pl/pages,arts_show;id=213&id_art=9385&)). idealne na noszenie statywu i tanie.

oraz nieco śmiesznie wyglądające

wolałbym używania w tym przypadku paska do statywu

temat fajny bo może też kiedyś zakupię torbę do statywu, ale na razie to nie jest takie pilne i noszę go sobie w rączce ;)