PDA

Zobacz pełną wersję : Program do prostowania Architektury ?



harb
18-09-2006, 22:10
PROSZE O PODPOWIEDZ ,KTO POPRAWIA "WALACE" SIE BUDYNKI ,CZYLI PROSTOWANIE WIEZOWCOW! -CZYM ?JAKIM PROGRAMEM

ALF
18-09-2006, 22:44
wyłącz capsa...
każdy szanujący się program ma w efektach korekcję perspektywy...ja używam staruteńkiego corela 7 i łon tyż ma :smile:

harb
20-09-2006, 07:43
dzieki za pomoc ALF,moze ktos jeszcze ma cos w tym temacie ,ostatnio byl taki program w jednym z czasopism ,ale nie moge tego znalezc .Pozdrawiam :roll:

bombel
20-09-2006, 12:35
Niedługo, przy tej specjalizacji będzie do każdej czynności osobny program. Nie lepiej opanować jeden porządny do wszystkiego? Taki Photoshop dla przykładu. Dasz wiarę, że nie tylko wyprostuje, ale i poprawi kolorki? Cuda, nie?

a1rh+
20-09-2006, 20:11
Spróbuj może ; Rectilinear Panorama Pro , działa bardzo zabawnie ale skutecznie ,
jednocześnie prostując dystorsje , prostuje i budowle , zabawa pewna szczególnie przy
działaniu odwrotnym.



pozdrawiam

Zink
20-09-2006, 20:48
Czy wie ktoś gdzie jest taka opcja w GIMPie (jeśli w ogóle jest)?

harb
20-09-2006, 22:06
dziekuje wszystkim serdecznie ,dopiero zaczynam z cyfra ,nie ukrywam ze Photoshop jest jeszcze dla mnie zbyt trudny ,rowniez bariera technicznego ang. nie sadze aby dotyczylo to tylko mnie ! wielu po prostu wsydzi sie pytac (ja nie bo nikt nie rodzi sie geniuszem) dlatego prosty program w obecnym stanie mego rozwoju ,bardziej mi posluzy ,a mysle ze przyjdzie czas i na Photoshopa,Pozdrawiam :oops:

nin
20-09-2006, 22:27
w photoshopie uzywaj funkcji distort znajdziesz ja gdzies w transform czy jakos tak
a w ps9 jeszcze bardziej przydatna funkcja jest funkcja warp tym to juz naprawde wszystko wyprostujesz

harb
20-09-2006, 22:37
swietnie ,bo od trzech dni mam triala ps9 wiec sprobuje sie pouczyc, dzieki