Zobacz pełną wersję : Czytnik do kart Cf
Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....
Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....Po pierwsze, dla czytnika nie ma znaczenia jakiej pojemnosci karte wlozysz wiec uscislanie, ze potrzebujesz go do karty 4 GB, nie jest do niczego potrzebne.
Po drugie -- jakich "wiadomosci" na temat uzywania oczekujesz? Kupujesz czytnik, podpinasz do kompa i wkladasz do niego karte, kiedy chcesz z niej skopiowac zdjecia.
Osobiscie korzystam z Sandisk ImageMate (wersja tylko dla CF a nie zadne multi), oraz Sandisk Extreme FireWire Reader.
Oooo, coś tutaj jest :) (http://www.google.com/custom?domains=forum.nikon.org.pl&q=czytnik+CF&sitesearch=forum.nikon.org.pl&sa=Szukaj+Google&client=pub-000000000&forid=1&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&cof=GALT%3A%23CC9908%3BGL%3A1%3BDIV%3A%23999999%3B VLC%3A8A949E%3BAH%3Acenter%3BBGC%3A000000%3BLBGC%3 ACCE5F9%3BALC%3AFFFF66%3BLC%3AFFCC00%3BT%3AFFFFFF% 3BGFNT%3ACC9908%3BGIMP%3A223472%3BFORID%3A1%3B&hl=pl&s=&securitytoken=1243288638-f7c1feca982323b07c33b9b80d4775d4ce4434b5&do=dosearch&quicksearch=1&title=)
velaskez
26-05-2009, 02:08
Pozwól, że zrobię to za Ciebie. (http://www.lmgtfy.com/?q=Czytnik+do+kart+CF)
dziękuje za bardzo wyczerpujące odpowiedzi - tak dalej a z pewnością forum będzie się rozwijało i przyciągało nowych użytkowników aparatu Nikon ,czy nie sądzicie ,że krótka zwięzła odpowiedz wystarczy taki a taki a nie odsyłanie do linków ,troszkę rozwagi a nie jeżdzenie po klientach .Jeżeli kogos uraziłem to przepraszam ale taka uwaga mi się nasunęła po przeczytanych nie tylko tych odpowiedzi ale z innych działów także.
to może mi coś powiecie jak ten oceniacie- szybkosc dobra i wyglad ok
http://allegro.pl/item641705135_czytnik_kart_64w1_unitek_usb_extrema lne_32mb_s.html
troszkę rozwagi a nie jeżdzenie po klientachCos Ci sie kolego "pozajaczkowalo". Ty nie jestes naszym klientem. A tym bardziej my nie jestesmy przedstawicielami handlowymi firmy Nikon, Sandisk, Hama, itd.
Nie idżmy dalej w gre słów bo zle to sie skonczy a to nam nie potrzebne ,proszę Admina o usuniecie watku.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.