PDA

Zobacz pełną wersję : Torba Tamrac czy Kata ?



emeth
24-05-2009, 13:29
Witam,

mam zamiar kupic torbe, jednak nie moge sie zdecydowac czy kupic Tamrac'a czy Kata. Torba bedzie na D60 + 18-55 + 55-200, do tego rezerwowy akumulator, ladowarka i pare ******* (kable, karty itd).

Chce sie zamknac w cenie 150zl.

Chodzi mi o mniej wiecej takie modele:

Kata DC-439 (140PLN + przesylka)
http://allegro.pl/item636786887_torba_fotograficzna_kata_dc_439_torb yfoto_pl.html

Tamrac Aero 50 (143PLN)
http://fotopanorama.pl/index.php/product/show/id/399

Co polecacie ? Ktora torba jest "bezpieczniejsza" ?

Ewentualnie co innego w tej cenie

Z gory dzieki

moonrage
24-05-2009, 13:37
Kata jest lepiej wykonana, poza tym to firma z lepszą renomą i gwarancją

emeth
24-05-2009, 13:53
A czy ten model Kata 439 jest "w sam raz" na moj zestaw ? Czy lepiej kupic jakis nizszy model (437 lub 435)? Bo z tego co sie zorientowalem to roznia sie tylko rozmiarami, reszta wszystko jest to samo, a pare zlotych zaoszczedzonych bedzie

moonrage
24-05-2009, 14:05
będzie OK, mniejsze też by były ale wszystko musiałbyś wciskać "na chama" a tak powinno się mieścić w sam raz to co wymieniłeś.

emeth
24-05-2009, 15:50
Moglby ktos jeszcze sie wypowiedziec ? Moze ktos uzywa ktoras z w/w toreb ?

art44
24-05-2009, 16:10
Moglby ktos jeszcze sie wypowiedziec ? Moze ktos uzywa ktoras z w/w toreb ?
Witam,
ja wymienionych toreb nie używam, ale...

... zapytam: czemu torba, a nie plecak?

Czy jest to głęboko przemyślana i umotywowana czymś decyzja?
Tak zagadnąłem - bo uważam, że w 90% sytuacji plecak sprawdza się lepiej...
...ale to tylko moje zdanie, oczywiście ;)

Pozdrawiam, Art

emeth
24-05-2009, 19:08
Nie chce plecaka z tego wzgledu, ze czesto jak gdzies ide to biore juz jeden wiekszy plecak.

northrop
25-05-2009, 04:39
co prawda nie uzywam zadnego z wymienionych przez Ciebie produktow, ale od dluzszego czasu uzywam plecaka wlasnie firmy Tamrac i jestem bardzo zadowolony z produktu. jakosc, wykonanie i ogolna ocena z mojej strony na temat tego produktu jest bardzo pozytywna i nie mam nic zlego do powiedzenia na temat owego plecaka. wiec moge mowic z przekonaniem, ze Tamrac robi fajne rzeczy. z drugiej jednak strony, mam znajomego, ktory uzywa plecaka Kata i jestem pewien, ze tak samo pozytywnie wypowie sie na temat wlasnie tej firmy.

co dalej? proponowal bym sie wybrac gdzies do sklepu gdzie maja owe torby abys sam mogl sie przekonac czy ten lub inny produkt faktycznie wyglada tak samo fajnie jak na obrazku. jesli jest to nie mozliwe, to wybierz ten, ktory bardziej Ci sie podoba. szansa jest taka, ze jeden jak i drugi sprawdzi sie tak samo dobrze w terenie.

jmarcinkowski
25-05-2009, 12:24
Witam.
Ja używam tej : http://allegro.pl/item643065816_multifoto_torba_kata_dc_441_warszawa _f_vat.html
Mieści się do niej D90 z 18-105 + 70-300 VR, a w bocznych kieszonkach kilka pierdołek :)