Witam,
mam zamiar kupic torbe, jednak nie moge sie zdecydowac czy kupic Tamrac'a czy Kata. Torba bedzie na D60 + 18-55 + 55-200, do tego rezerwowy akumulator, ladowarka i pare ******* (kable, karty itd).
Chce sie zamknac w cenie 150zl.
Chodzi mi o mniej wiecej takie modele:
Kata DC-439 (140PLN + przesylka)
http://allegro.pl/item636786887_torb...byfoto_pl.html
Tamrac Aero 50 (143PLN)
http://fotopanorama.pl/index.php/product/show/id/399
Co polecacie ? Ktora torba jest "bezpieczniejsza" ?
Ewentualnie co innego w tej cenie
Z gory dzieki
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami