Witam,

mam zamiar kupic torbe, jednak nie moge sie zdecydowac czy kupic Tamrac'a czy Kata. Torba bedzie na D60 + 18-55 + 55-200, do tego rezerwowy akumulator, ladowarka i pare ******* (kable, karty itd).

Chce sie zamknac w cenie 150zl.

Chodzi mi o mniej wiecej takie modele:

Kata DC-439 (140PLN + przesylka)
http://allegro.pl/item636786887_torb...byfoto_pl.html

Tamrac Aero 50 (143PLN)
http://fotopanorama.pl/index.php/product/show/id/399

Co polecacie ? Ktora torba jest "bezpieczniejsza" ?

Ewentualnie co innego w tej cenie

Z gory dzieki