- Ogrzewanie obiektwu P1000 (4 odpowiedzi)
- CaptureLens dla nikkorów Z (3 odpowiedzi)
- Kalibracja Sigma 150-600s przez dock usb (2 odpowiedzi)
- D3500 wężyk spustowy (1 odpowiedzi)
- Szybkozłączka 1/4 cala ? (13 odpowiedzi)
- Statyw stołowy ultralekki (26 odpowiedzi)
- Uchwyt do filmowania z mocowaniem do pionowych rur (18 odpowiedzi)
- Czy da sie zmierzyć poziom nateżenia światła lustrzanką z dokładnością do 1%? (2 odpowiedzi)
- DC 2 nikon d610 (5 odpowiedzi)
- Jak podłączyć noktowizor do aparatu? (17 odpowiedzi)
- DIY Gadżety do druku 3D (5 odpowiedzi)
- Nikon D4 GPS NMEA - Bluetooth HC-06 Android (16 odpowiedzi)
- Głowica do panoram (4 odpowiedzi)
- Oświetlenie o temperaturze barwowej 2850 K (4 odpowiedzi)
- Redukcja z pentaxa do nikon (0 odpowiedzi)
- Szukam wytworcy elementow z aluminium (7 odpowiedzi)
- Dozownik kropli DIY (14 odpowiedzi)
- Monopod pod dwa zestawy (4 odpowiedzi)
- Sterownik stołu 360 (1 odpowiedzi)
- Diy dla fotografa amatora (7 odpowiedzi)
- Obiektyw tilt DIY (4 odpowiedzi)
- Light Blaster DIY (3 odpowiedzi)
- Jak toto nazwać? (4 odpowiedzi)
- Hahnel proCube - dostosowanie do AAA (4 odpowiedzi)
- Poprzeczka na dwie lampy (0 odpowiedzi)
- Szkło do maski spawalniczej jako filtr ND (11 odpowiedzi)
- intervalometer IR Arduino (16 odpowiedzi)
- Pierścieniowa lampa LED za ok 25zł DIY (2 odpowiedzi)
- Gumowa osłona obiektywu za grosze (1 odpowiedzi)
- Pomysł (optyczny) a realizacja.... (1 odpowiedzi)
- Przerobienie obiektywu Cyklop-1 85/1.5 (3 odpowiedzi)
- Pomysł na pasek, prosze o krytykę (2 odpowiedzi)
- Przeróbka lampy z automatyką "A" (3 odpowiedzi)
- Holder 100 mm (1 odpowiedzi)
- DIY Ringflash (10 odpowiedzi)
- DIY Panele dyfuzyjne (2 odpowiedzi)
- Glidecam - stabilizator video v2.0 (12 odpowiedzi)
- Kilka moich urządzonek ;) (21 odpowiedzi)
- Takie tam rozmaitości (3 odpowiedzi)
- DIY mały softbox (0 odpowiedzi)
- DIY potrójna składana blenda (2 odpowiedzi)
- Ring Light czyli Ring Flash domowej produkcji krok po kroku. (31 odpowiedzi)
- Panel zrób to sam - materiały. (7 odpowiedzi)
- Glidecam za mniej niż 20zł - DIY (6 odpowiedzi)
- Pomysł na celowanie aparatem (15 odpowiedzi)
- Nikonie - wycisz swoje lustra! (35 odpowiedzi)
- Interwałometr Nikon D40 (7 odpowiedzi)
- Efekt żaluzji z lampą (10 odpowiedzi)
- Uchwyt (8 odpowiedzi)
- CLS 360 stopni (11 odpowiedzi)
- Jak automatycznie robić zjęcie? Interwałometr (10 odpowiedzi)
- FocCal 2.2XL (72 odpowiedzi)
- Jak zbudowac cyklorame (3 odpowiedzi)
- D40 i IR Cokin'a (2 odpowiedzi)
- Steadicam (9 odpowiedzi)
- Znalezione w sieci.. (1 odpowiedzi)
- Głowica do panoram cylindrycznych-składak (1 odpowiedzi)
- [szukam] Phottix tetra zasieg (29 odpowiedzi)
- 18-55 dajcie pomysł a przerobie!! :) (27 odpowiedzi)
- Taka przeróbka, co myślicie? (3 odpowiedzi)
- uchwyt do lamp jaki? (5 odpowiedzi)
- Nadmiar tuszu w EPSON P50 (2 odpowiedzi)
- "Ring flash" do makro za grosze :) (8 odpowiedzi)
- uchwyt na szklo spawalnicze [DiY] (42 odpowiedzi)
- [DIY] uchwyt parasolki za 1 PLN (8 odpowiedzi)
- Suszarka do negatywów [DIY] (6 odpowiedzi)
- Kalibracja FF/BF (16 odpowiedzi)
- Galileoscope (1 odpowiedzi)
- Helios 44m-6 - nieskończoność bez ingerencji w szkło (1 odpowiedzi)
- Mocowanie pod speedlighty DIY !!! (7 odpowiedzi)
- [D700] Jak zrobić własny pilot (wężyk spustowy) (3 odpowiedzi)
- Jak zrobić Ring Light ? rady (13 odpowiedzi)
- Problem z Pilotem.. (1 odpowiedzi)
- Spyder LensCal (29 odpowiedzi)
- Uchwyt Bowens - poziomy (29 odpowiedzi)
- Amatorski Tilt-Shift (6 odpowiedzi)
- Transmiter WT 4 (1 odpowiedzi)
- Jaki materiał ? (4 odpowiedzi)
- RingLight 1200W (4 odpowiedzi)
- Macro obiektyw - domowy projekt (2 odpowiedzi)
- Fastpack 25- plus statyw (0 odpowiedzi)
- Justowanie Heliosa pod Nikona (25 odpowiedzi)
- Rig Shot w/g Art Erie (11 odpowiedzi)
- Rig Shot [Zrób to Sam] (4 odpowiedzi)
- Obciążenie statywu (strobing) (12 odpowiedzi)
- Zestaw podróżny (2 odpowiedzi)
- Rig (18 odpowiedzi)
- Kabel MC-23 do połączenia dwóch Nikonów D300 (7 odpowiedzi)
- Radiowy CLS (501 odpowiedzi)
- Głowica do panoramy. (12 odpowiedzi)
- Mini dyfuzor (8 odpowiedzi)
- WYNALAZEK - Ochrona Matrycy przed kurzem ? (3 odpowiedzi)
- Ringflash - homemade by cygi (10 odpowiedzi)
- strumienica składana- jaki materiał odbijający? (19 odpowiedzi)
- Filtr szary ND 5.0 (lub ND 3.8) w 12 minut. (24 odpowiedzi)
- wyzwalanie migawki na czujkę. (11 odpowiedzi)
- Zdalne sterowanie z telefonu. (7 odpowiedzi)
- Przeróbka analogowego TTL (1 odpowiedzi)
- Mocowanie filtrów na lampie wbudowanej (1 odpowiedzi)
- Poszukiwany pomysł : zakończenia nóg w statywie GoldPhoto (15 odpowiedzi)
- DIY zaczepki, przypinki, itp. (4 odpowiedzi)
- DIY: żuraw oświetleniowy z rurek PVC (18 odpowiedzi)
- Nodal Ninja i inne - POMOCY (11 odpowiedzi)
- Kabel Nikon MC-31/MC-33 - zrob to sam (21 odpowiedzi)
- Coś na luzie : Tuning paska :) (1 odpowiedzi)
- Wielki namiot bezcieniowy ?? (11 odpowiedzi)
- jak uzyskać wysięgnik dla SB ? (1 odpowiedzi)
- RF CLS - co sądzicie? (12 odpowiedzi)
- Cactus Mod (większy zasięg w chińskich wyzwalaczach) (1 odpowiedzi)
- Studyjna lampa pierścieniowa 1200W (3 odpowiedzi)
- Zamiennik Pilota ML-L3 (4 odpowiedzi)
- Osłonka wyświetlacza LCD ze szkła hartowanego (11 odpowiedzi)
- Ochrona ASG (14 odpowiedzi)
- Przgrody w plecakach i torbach... (1 odpowiedzi)
- DIY: Beauty Dish (7 odpowiedzi)
- Karta SanDisk Extreme IV 4.0 GB Wooolna (19 odpowiedzi)
- Skrypt do watermarka i ramki (10 odpowiedzi)
- DIY: ekran odblaskowy z rurek PCV (2 odpowiedzi)
- DIY: mocowanie teł fotograficznych na statywy oświetleniowe (15 odpowiedzi)
- obsluga pilota ML L3 i Nikon D200 (2 odpowiedzi)
- Modyfikacja Lampy pierścieniowej Delta DRF-14 (18 odpowiedzi)
- 24 LED + 4 baterie AA = lampa pierścieniowa (DIY) (11 odpowiedzi)
- Pasek nadgarstkowy... (wrist strap) (17 odpowiedzi)
- Homemade rapid r-strap:) (12 odpowiedzi)
- Dla tych co fotografują w czasie deszczu (11 odpowiedzi)
- Budowa głowicy panoramicznej (41 odpowiedzi)
- Duża Srebrno-Złota Blenda za ok 15zl (26 odpowiedzi)
- Zrozumieć zdalne wyzwalanie lamp... (15 odpowiedzi)
- makro konstrukcja (13 odpowiedzi)
- Jak zaoszczędzić na filtrze IR (22 odpowiedzi)
- Phottix Cleon problem / rozwiązanie (2 odpowiedzi)
- BF/FF - był i znik... (18 odpowiedzi)
- Tego jeszcze nie było (3 odpowiedzi)
- taka lampka do makro (8 odpowiedzi)
- Home made plaster miodu do Sabiny (28 odpowiedzi)
- Adam Słodowy prezentuje - FOTOCELA (25 odpowiedzi)
- softbox do sabiny (17 odpowiedzi)
- Montaż gniazda PC w SB-600 (8 odpowiedzi)
- Uchwyt do blendy własnej konstrukcji (3 odpowiedzi)
- Płytka rozpraszająca do SB-600 i innych (1 odpowiedzi)
- W czasie deszczu dzieci się nudzą... (12 odpowiedzi)
- Beauty Dish wlasnej konstrukcji (3 odpowiedzi)
- Obiektyw makro za mniej niż 50zł (5 odpowiedzi)
- Softbox do sabinek z domowej manufaktury (6 odpowiedzi)
- Zenit ET lub podobny (2 odpowiedzi)
- mieszek makro do nikona... (7 odpowiedzi)
- White Balance Cap - zrób to sam (13 odpowiedzi)
- Jak rozłożyć obiektyw Nikon Nikkor AF 28-80mm 1:3.3-5.6 G (7 odpowiedzi)
- Modyfikacja Nikon DK-21 i DK-21M (22 odpowiedzi)
- Przeróbka cokina P (15 odpowiedzi)
- jak wygodnie rzucać slajdy (5 odpowiedzi)
- Statyw a wlasciwie stabilizator za 5PLN... (3 odpowiedzi)
- dyfuzor (7 odpowiedzi)
- światło pilotujące do żarówek błyskowych (2 odpowiedzi)
- softbox do żarówek błyskowych 100x80 made in home (2 odpowiedzi)
- wbudowana lampa i błysk od sufitu... (6 odpowiedzi)
- a co, gdy deszcz zacina? (30 odpowiedzi)
- Alternatywa dla statywu oświetleniowego[tutek] (6 odpowiedzi)
- "skanowanie" negatywow (8 odpowiedzi)
- Wężyki spustowe do D200 (10 odpowiedzi)
- Rajtuzy na obiektywie (9 odpowiedzi)
- 80-200 ed (pompka) - oslona (5 odpowiedzi)
- sterowanie radiowe - wężyk i synchro lamp (49 odpowiedzi)
- Kabelek do Gripa D70s - wersja a'la 5 bateria do SB800;) (3 odpowiedzi)
- Prosty i szybki odbłyśnik do SB-600 (9 odpowiedzi)
- "Dendelion" do D70S ? (6 odpowiedzi)
- Pomiar światła ze szkłami od PSIXa (14 odpowiedzi)
- CamRemote - rozbudowany pilot do Nikona :) (39 odpowiedzi)
- Co powiecie na tego pilocika?? (5 odpowiedzi)
- Studio foto za 75 USD (2 odpowiedzi)
- Pilot do D80 (33 odpowiedzi)
- GPS do NIkon D200 (3 odpowiedzi)
- Jak zrobiłem soft box'y (7 odpowiedzi)
- Wyzwalacz do filmow poklatkowych (10 odpowiedzi)
- dyfuzor na wbudowaną lampe (23 odpowiedzi)
- Light ring (15 odpowiedzi)
- D80 build-in flash softbox (10 odpowiedzi)
- zrob sobie lampe studyjna (19 odpowiedzi)
- nasadka zmiekczająca do SB600 (2 odpowiedzi)
- Ekwiwalent Szarej Karty Kodaka (20 odpowiedzi)
- pytanie - wizjer d70 (15 odpowiedzi)
- beauty dish & reflektor & strumienica (17 odpowiedzi)
- Domowy sposób na klekot 18-70 (15 odpowiedzi)
- Stół bezcieniowy (34 odpowiedzi)
- Wężyk spustowy do D80 (7 odpowiedzi)
- Alternatywne zasilanie DigiMate II Plus (12 odpowiedzi)
- " Softbox .:ZRÓB TO SAM:. " (14 odpowiedzi)
- Zastosowanie rurek PCV w fotografii (2 odpowiedzi)
- Lampa macro (6 odpowiedzi)