Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    8

    Domyślnie brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj. Kato

    Jestem zielony jeszcze bo zabawe z lustrzankami zacząłem niedawno i zdażyło mi się ubabrać martyce, więc poszukuje dobrego serwisu który wyczyścił by mi mój aparacik (Nikon d40) nadmienie tyklko że mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj. Katowickie). Bardzo prosze o pomoc, zdaję sobie sprawe żeto błache pytanie ale mam nadzieję że pomożecie.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Myśle, ze najlepszy będzie serwis Nikona. Jeśli masz gwarancje to zrobią to za darmo, a jeśli nie masz to nie wiem.

    A tak swoją droga to witam gdyż mieszkasz niedaleko ode mnie.

  3. #3

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    pierwszy lepszy zaklad foto z serwisem wykonuje takie uslugi. koszt to ok 50zl wiec nie ma co panikowac. inna sprawa jest taka, ze jesli przy przeslonach do f/11 matryca nie wyglada jak plaza to dal bym spobie spokoj z czyszczeniem kilka wiekszych syfow zawsze mozna w jakims gimpie wyczyscic chyba, ze matryca jest tak zafajdana, ze zdjec nie idzie ogladac wtedy pierwszy lepszy zaklad foto! nie mylic ze sklepami w centrach handlowych

  4. #4

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    A czy w ogóle sam coś próbowałeś czyścić? Bo warto kupić gruszkę w aptece i samemu spróbować mocno dmuchnąć (sprawdzić wcześniej czy nie lecą śmieci). Bo taka grucha to podstawowe wyposażenie...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    wydmuchałem, ale to niewiele dało więc troszkę przetarłem delikatną szmateczką do czyszczenia matryc notebooków i to był mój błąd bo bardziej zmaściłem niż pomogłem

  6. #6

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Czyli kompletny hardcor Nie wiem czy jest coś blisko Jastrzębia,ja jakieś 3 lata temu czyściłem filtr na matrycy w Chorzowie u Arkadiusza Gary (wziął 100) i szczerze mowiąc nie byłem zadowolony ale po jakimś czasie sam wyczyściłem izopropanolem i zrobiłem to lepiej niż wcześniejszy "fachowiec"
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  7. #7

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Cytat Zamieszczone przez zurek17 Zobacz posta
    Myśle, ze najlepszy będzie serwis Nikona. Jeśli masz gwarancje to zrobią to za darmo, a jeśli nie masz to nie wiem.
    Czy na gwarancji, czy nie, na Postępu i tak 8 dych się należy.
    Pozdrawiam, Kuba

  8. #8

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofp77 Zobacz posta
    troszkę przetarłem delikatną szmateczką do czyszczenia matryc notebooków i to był mój błąd
    To był wielki błąd. Od dwóch lat bawię się dSLRami (wcześniej Zenity, EOSy), zmieniam obiektywy często i do tej pory grucha starczała... a te ewentualne mikro śmieci to widać dopiero przy f20... zlitujcie się nad tymi paprochami, normalnie ich nie widać...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Cytat Zamieszczone przez skuba Zobacz posta
    Czy na gwarancji, czy nie, na Postępu i tak 8 dych się należy.
    Cóż przepraszam za błędne info. Najwyraźniej zbyt mocno wierzyłem w dobroć Nikona.

  10. #10

    Domyślnie Odp: brudna matryca - jaki serwis polecacie , mieszkam w Jastrzebie Zdrój (dawne woj.

    Cytat Zamieszczone przez zurek17 Zobacz posta
    zbyt mocno wierzyłem w dobroć Nikona.
    Wątek z dowcipami w innym dziale
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •