Close

Strona 1349 z 1858 PierwszyPierwszy ... 349849124912991339134713481349135013511359139914491849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 481 do 13 490 z 18580
  1. #13481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    ..Samochód to BMW E90 choć nie powinno to mieć znaczenia.
    Uuuu Panie to ma główne znaczenie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #13482

    Domyślnie

    Tanie klocki to kupisz za 50 zeta, ale jak kupujesz w ASO to dlatego tyle płacisz, za znaczek na klocku i kartonik firmowy - to kosztuje ale też są od tego wyjątki bo OE części czasami są tańsze od "zamienników".
    Nie piszę o akumulatorach bo to też inny temat, ale akurat klocki czy inne części to inna bajka.
    Z części i firm, które można bez zastanowienia kupować na wymianę to właśnie ATE, TRW, Lemforder, SKF, INA, Continental i jeszcze parę innych.
    Febi się popsuło, to samo Brembo to też nie ta jakość co kiedyś (mówię o normalnych częściach a nie do sportu) Bosch jest ok ale NGK też mocno poleciało z jakością.

    A tak na marginesie tarcze hamulcowe Rotingera są bardzo dobre i teraz Mikoda wróciła z jakością.

    Dlatego napisałem żeby nie popadać w skrajności że części w ASO są najlepsze, nie zaglądam Ci w portfel (nie interesuje mnie to) i jak lubisz kupować w ASO to Twoja sprawa ale są ludzie, którym nie zależy na znaczku firmowym na kartoniku ale na tej samej jakości czesci i zrobionej przez tego samego producenta co OE.

    Dla przykładu do mojego auta czujnik położenia wałka rozrządu produkowany przez Boscha o tych samych numerach nabitych na nim w pudełku Boscha kosztuje 600 a w pudełku z ASO ponad 1000, drugi przykład sonda lambda robiona przez NGK (te same nr nabite na części) w pudełku NGK kosztuje 400 a w pudełku z ASO - 800.


    Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez turboni ; 08-03-2019 o 23:10

  3. #13483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turboni Zobacz posta
    Dla przykładu do mojego auta czujnik położenia wałka rozrządu produkowany przez Boscha o tych samych numerach nabitych na nim w pudełku Boscha kosztuje 600 a w pudełku z ASO ponad 1000, drugi przykład sonda lambda robiona przez NGK w pudełku NGK kosztuje 400 a w pudełku z ASO - 800.
    Przypomnialo mi sie jak wymienialem koncowki drazkow kierowniczych w Renault Thalia kiedys dawno.
    Kupilem w firmie gdzie to robilem za 85zl szt. TRW.

    Za jakis czas jak bylem w ASO. Pomyslalem, ze tak z ciekawosci zapytam ile kosztuja u nich.
    -Dzien dobry, maja panstwo koncowki drazkow kierowniczych do Thali, ile kosztuja?
    -Tak, mamy. 240zl/szt.
    -A to sa jakies oryginalne czy jak?
    -To sa TRW
    .

    Hhahahahahah....
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #13484

    Domyślnie

    Ale i są w aso części czy akcesoria czasem i tańsze niż oem. Np. Ostatnio kupiłem oryginał tylne chlapacze do v70 o 20 zl taniej niż gdzie indziej. (skandix/draken)

  5. #13485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ale i są w aso części czy akcesoria czasem i tańsze niż oem. Np. Ostatnio kupiłem oryginał tylne chlapacze do v70 o 20 zl taniej niż gdzie indziej. (skandix/draken)
    Zgadza sie, istnieje takie rzadkie zjawisko w przyrodzie.
    Ale jednak tendencja jest inna...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #13486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ale i są w aso części czy akcesoria czasem i tańsze niż oem. Np. Ostatnio kupiłem oryginał tylne chlapacze do v70 o 20 zl taniej niż gdzie indziej. (skandix/draken)
    Dokladnie jak mówisz, od lat kupę rzeczy kupowałem w ASO do aut a czasem coś tam do motocykla. Ceny zawsze bardzo spoko. To nie reguła, że w ASO to cena z definicji kosmos.
    Druga sprawa cześci z tymi samymi oznaczeniami w różnicy miejscach sprzedaży niestety mogą prezentować inną jakoś. Taki biznes teraz światowo chiński. Produkcje się sortuje na rożne klasy jakościowe, na różne rynki i odbiorców. Sprzęgło LUK kupione jak zamiennik w ASO nie musi być tej samej jakości co takie kupione w Pcimiu Dolnym. Nawet jeśli ma te same oznaczenia
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 09-03-2019 o 00:02
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #13487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ale i są w aso części czy akcesoria czasem i tańsze niż oem. Np. Ostatnio kupiłem oryginał tylne chlapacze do v70 o 20 zl taniej niż gdzie indziej. (skandix/draken)
    Oczywiście że są.
    U mnie dla przykładu (też Volvo) pierścień mocujacy palnik xenonowy w ASO nowy kosztuje 32 zeta (też mam tam zniżki) a na allegro za używany chcą 45-60 zeta.

    Co do Drakena tam kupuje na dobrych rabatach prywatnych i forumowych, świece OE do turbo benzyny kupuje za około 100 zł komplet a zamienniki wychodzą około 180 (Bosch, Denso czy Beru - a tak apropo to OE robi Bosch ).

    LUK się popsuł i jest padaką, jedynie Sacha lub Valeo lub sprzęgło robione na zamówienie ale to już inna cena bo tarcza z obiciem spiekowym + wzmocniony docisk to wydatek około 1000-1100 zeta i to bez dwumasy.

    Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez turboni ; 09-03-2019 o 00:08

  8. #13488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    [...] Jest też drugi problem, który zaobserwowałem. [...]
    Mam to samo, tzn. też coś tam stuka, puka i chrobocze. Na początku trochę mnie to irytowało, ale jakoś przyzwyczaiłem się do tych "myszy". Silnik i skrzynia nie generują tych dźwięków, dochodzą one gdzieś z okolic radia i poniżej, nie z wierzchu tylko gdzieś z głębi. Nie wiem tego na 100%, twierdzę jednak, że winnym jest układ wentylacja - ogrzewanie. Po prostu pod wpływem zmiany temperatury coś tam trzeszczy.
    LED ZEPPELIN

  9. #13489

    Domyślnie

    Chciałem kupić dziś w z Norauto te opony... Muszę założyć konto żeby je kupić hehe telefonicznie nie przyjmują zamówień na opony bo zaliczki nie mają... Jutro do nich pojadę i zamówię
    Nie chce u nich konta zakładać, po co mi to, po co im moje dane adres zamieszkania itp. Jak będą problemy to kupię gdzie indziej, 1100 zł wychodziło.
    Wkłady lusterek też na zamówienie... W Intercars na stronie mają lewe za 31 zł na stronie internetowej czy 37 zł... Muszę je zamówić chyba. Napisałem do gościa na allegro odnośnie lusterek, jak beda pasować to kupię tam, cena coś koło 48 zł chyba.
    Olej w skrzyni... A jaki to olej powinien być...? Kurde... Znowu jakaś operacja na otwartym sercu mnie czeka? :/

    Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #13490

    Domyślnie

    Intercars to najdroższa hurtownia dla detalu chyba, ze masz u nich zniżkę na działalność. Zobacz jeszcze Hart tylko dla podmiotów gospodarczych, Polcar i Elite.

    Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Strona 1349 z 1858 PierwszyPierwszy ... 349849124912991339134713481349135013511359139914491849 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •