Close

Strona 349 z 1864 PierwszyPierwszy ... 2492993393473483493503513593994498491349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 481 do 3 490 z 18634
  1. #3481

    Domyślnie

    zobaczcie to LINK powiększcie sobie obraz i patrzcie blisko monitora jakbyście na tym jechali można się z lekka zestresować czy dojechał do celu nie wiem

  2. #3482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CFS FOTOELLITE Zobacz posta
    zobaczcie to LINK powiększcie sobie obraz i patrzcie blisko monitora jakbyście na tym jechali można się z lekka zestresować czy dojechał do celu nie wiem
    Dojechał. Koleś się nazywa Black Devil i robi takie rzeczy na różnych moto.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    przyłączając się do przedmówcy - zdecydowanie życzę powodzenia w poszukiwaniu 2-3-4 letnich dizli z przebiegami po 80kkm, w stanie idealnym i od pierwszego właściciela - dziadka helmuta spod frankfurtu nad menem
    Niewykluczone, że jakoś na wiosnę będę miał do pchnięcia 3 letniego diesla kombi z przebiegiem pewnie już wtedy koło 90 tyś, serwisowanego w ASO, niebitego, od pierwszego właściciela i do tego na gwarancji.

  4. #3484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Niewykluczone, że jakoś na wiosnę będę miał do pchnięcia 3 letniego diesla kombi z przebiegiem pewnie już wtedy koło 90 tyś, serwisowanego w ASO, niebitego, od pierwszego właściciela i do tego na gwarancji.
    no bo w Polsce wszystko jest możliwe
    niby po co kupować diesla na tak małe przebiegi...
    Jak upiłem żonie Peugeota 1,6 HDI, żona robi jakieś 10-12 kkm rocznie... wiem ciężko mi będzie sprzedać taki samochód... może dodam trochę kilometrów żeby był przebieg bardziej wiarygodny
    Ostatnio edytowane przez wonito ; 08-12-2011 o 12:11
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  5. #3485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Niewykluczone, że jakoś na wiosnę będę miał do pchnięcia 3 letniego diesla kombi z przebiegiem pewnie już wtedy koło 90 tyś, serwisowanego w ASO, niebitego, od pierwszego właściciela i do tego na gwarancji.
    A co to za luxtorpeda?
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  6. #3486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Dojechał. Koleś się nazywa Black Devil i robi takie rzeczy na różnych moto.
    a ten nie dojechał - http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=zIMRsbhKvVI
    ale ciekawe reakcje można zaobserwować:
    - dziwna - faceta który przelatuje przez samochód przy 250km policja stawia z rękami na masce ? !
    - nieprawdopodobna - kierowca w którego samochód wjechał motocyklista wysiada i idzie w jego kierunku, zupełnie nie interesując się stanem samochodu - widzicie to w Polsce ? najpierw do tyłu co uszkodzone, potem "coś Pan narobił"

  7. #3487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    A co to za luxtorpeda?
    Paździoch B6. Żeby uprzedzić... Nie zepsuł mi się ani razu.

  8. #3488

    Domyślnie

    To teraz z racji powiększenia rodziny potrzebujesz większe auto..

  9. #3489

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Paździoch B6. Żeby uprzedzić... Nie zepsuł mi się ani razu.
    No i właśnie dlatego się sprzedaje bo przy tym przebiegu dopiero zacznie
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #3490

    Domyślnie

    Dlaczego? Wiesz, każdy samochód po 90 tysiącach zaczyna się robić skarbonką... Ale mam na tyle komfortową sytuację, że będę miał jeszcze 2 lata gwarancji.

Strona 349 z 1864 PierwszyPierwszy ... 2492993393473483493503513593994498491349 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •