Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    a jesteś toto w stanie potem wziąć pod pachę i pójść robić zdjęcia?... no właśnie.

    zawsze jest jeszcze Mamiya c330.
    To był OT jak widać :P

  2. #12

    Domyślnie

    Myslalem ze to oczywiste:mozna dopalac fleszem w sloneczny dzien przy pelnym otworze na 1/500 bez potrzeby stosowania filtrow ND.Byc moze ze tego nie chcesz robic,to nie ma sprawy.
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    Myslalem ze to oczywiste:mozna dopalac fleszem w sloneczny dzien przy pelnym otworze na 1/500 bez potrzeby stosowania filtrow ND.Byc moze ze tego nie chcesz robic,to nie ma sprawy.
    no i ile zrobiles takich zdjec w zyciu? 10-20? 50? i to przemawia tak okropnie na korzysc broniki tak?

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    no i ile zrobiles takich zdjec w zyciu? 10-20? 50? i to przemawia tak okropnie na korzysc broniki tak?
    powiem ci, że zależy co kto robi. Dla mnie to bardzo istotne, 1/250 w małym obrazku, a nawet 1/400 w RZ bywa mi mało. A ilość takich zdjęć to raczej nie setki, a w tys. Ale ja robię te foty w ostrym słońcu, plaża, lato.
    Generalnie ludzie nie mają takich potrzeb, to też prawda.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    no i ile zrobiles takich zdjec w zyciu? 10-20? 50? i to przemawia tak okropnie na korzysc broniki tak?
    Czlowieku,pytasz,wiec odpowiadam.Ja Cie do niczego nie namawiam.Jak nie wiesz o czym mowie to nie polemizuj,bo mnie sie nie chce polemizowac. Są tacy,ktorych to jara,np Jacka. Dla mnie to tez jest b. wazne,ponieważ jest wiele sytuacji kiedy inną puszką nie zrobisz foty o ktora Ci chodzi.Wybacz,ale nie bede liczyl dla Ciebie fot tak zrobionych, bo pewnie bym sie nie doliczyl.Moja rada:kupuj co chcesz,moja chata z kraja Acha,do niedawna bronica etrsi byla najbardziej popularną puchą fotografow slubnych w USA.Drugi byl hassel
    Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 18-02-2009 o 16:28
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  6. #16
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Spokojniej proszę. To nie MikeP kupuje sprzęt i on wie o czym mowa, więcej fotouśmieszku.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #17

    Domyślnie pisalem b.spokojnie:)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Spokojniej proszę. To nie MikeP kupuje sprzęt i on wie o czym mowa, więcej fotouśmieszku.
    tak jest Jacku
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  8. #18

    Domyślnie prostokąt...

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    To jeszcze powiedz wszystkim gdzie ta kolosalna przewaga znajduje zastosowanie? 1/500 ? jakie zdjecia w jakich warunkach sprawiaja ze ta przewaga jest taka kolosalna?

    ach i niby dlaczego zdjecie kwadratowe oznacza marnowanie w portrecie?
    proste:na ogol do prasy,na okladke edytorzy wolą prostokąt
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  9. #19
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Coś czuję , że wybór padnie jednak na ETRSi . Będzie wiadomo w piątek tak myślę .

  10. #20
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Zołza Bronisława zakupiona o modelu ETRS Dzięki za porady .

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •