Close

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 134
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    Wierz mi inwalidzi nie mają zle...
    Inwalidzi nie są pozostawieni sami sobie...
    Dawno nie słyszałem tak cynicznego postawienia sprawy!
    Zamień się z którymś... Daj sobie obciąć obie nogi i mieszkaj np. na czwartym piętrze bez windy, w bloku o klatce schodowej tak wąskiej, że nie da się wnieść wózka inwalidzkiego, nie mówiąc już o noszach Pogotowia Ratunkowego. Po prostu rewelacyjnie mają inwalidzi...
    Może i jest żart w powiedzeniu "wszyscy jesteśmy Chrystusami", ale, niestety, jest 100% prawdy w powiedzeniu "każdy z nas może zostać inwalidą". Wtedy punkt widzenia zmieni się radykalnie i będzie za późno. Wtedy może taki ktoś będzie żałował, że mógł coś zrobić w obronie tej (inwalidów) sprawy, a nie zrobił. A nie trzeba wiele - wystarczy choćby propagować negatywne nastawienie wobec ludzi utrudniających życie inwalidom (i nie tylko im).
    Grover, drogi Kolego - popieram Cię!
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-03-2008 o 13:53
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #22
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grover Zobacz posta
    Ok, no dobra, to czytamy co pisałem.
    Matka z małym dzieckiem jedzie do takiego centrum handlowego, są wydzielone miejsca dla matki z dzieckiem... już prawie dojeżdża do takiego miejsca, gdy wjeżdża na takie miejsce BMW z 3 ABSami... musi teraz jechać na 2 koniec parkingu i szukać miejsca, potem z dzieckiem iść przez ruchliwy parking.

    Chcę jej pomóc, chcę żeby taki kierowca zobaczył swoje zdjęcie w necie i żeby jego matka go za to potępiła, policja wkleiła mandat, a sąsiedzi pokazywali palcami.
    Chcę, żeby tam już nigdy nie zaparkował, żeby to miejsce czekało na taką matkę z dzieckiem i żeby miała łatwiej w życiu... pasuje?
    Skoro taka matka śmiga autem to nie jest biedna.... nie zrozumieliśmy się Po drugie,wiesz dlaczego parkuje się drogie auto jak najblizej wejscia ? Dlatego aby było na widoku.... żeby nie zgineło... nie wiem czy jakbyś wydał powiedzmy 200 000zł na samochód to byś sie przejmował ze zająłeś miejsce - prawda jest taka ze wiekszosć osób które stać na drogi samochód ma w dupie czy zrobisz mu zdjecie czy nie... i czy dostanie mandat Po prostu auto jest na widoku i woli stracic na mandat niz stracic auto... Fotki nic nie dadzą.... Trzeba poszukac innego rozwiązania...

  3. #23
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    nie wiem czy jakbyś wydał powiedzmy 200 000zł na samochód to byś sie przejmował ze zająłeś miejsce - prawda jest taka ze wiekszosć osób które stać na drogi samochód ma w dupie czy zrobisz mu zdjecie czy nie... i czy dostanie mandat Po prostu auto jest na widoku i woli stracic na mandat niz stracic auto... Fotki nic nie dadzą.... Trzeba poszukac innego rozwiązania...
    No tak, ubezpieczyć auto to się nie opłaca, pewnie leje też tam opał zamiast typowego ON...

  4. #24
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Dawno nie słyszałem tak cynicznego postawienia sprawy!
    Zamień się z którymś... Daj sobie obciąć obie nogi i mieszkaj np. na czwartym piętrze bez windy, w bloku o klatce schodowej tak wąskiej, że nie da się wnieść wózka inwalidzkiego, nie mówiąc już o noszach Pogotowia Ratunkowego. Po prostu rewelacyjnie mają inwalidzi...
    Może i jest żart w powiedzeniu "wszyscy jesteśmy Chrystusami", ale, niestety, jest 100% prawdy w powiedzeniu "każdy z nas może zostać inwalidą". Wtedy punkt widzenia zmieni się radykalnie i będzie za późno. Wtedy może taki ktoś będzie żałował, że mógł coś zrobić w obronie tej (inwalidów) sprawy, a nie zrobił. A nie trzeba wiele - wystarczy choćby propagować negatywne nastawienie wobec ludzi utrudniających życie inwalidom (i nie tylko im).
    Grover, drogi Kolego - popieram Cię!
    Nie zrozumiałeś mnie a w dodatku wyciąłeś cytat który zmienia swój obraz gdy go wytniemy z kontekstu... Powiem tak... inwalidom już ktoś pomaga... tak jak napisałem w poscie z którego wyciąłeś cytat... A tym o których pisałem na razie mają nie wiele do wyboru z oferowanej im pomocy...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grover Zobacz posta
    lub np na miejscach dla matki z dzieckiem (w hipermarketach, bez fotelika, dziecka),
    Uważaj tylko żebyś nie wypunktował jakiejś mamy co zabierze fotelik z dzieckiem do sklepu ( takie foteliki 0-13 kg)

    Życzę powodzenia
    pozdrawiam Sebastian

  6. #26
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    No tak, ubezpieczyć auto to się nie opłaca, pewnie leje też tam opał zamiast typowego ON...
    ubezpieczenie takiego auta to ok 20 tys zł wiec sie nie kalkuluje.... lepiej zapłacic mandat taniej wychodzi i nie dopłacasz do wartości samochodu ( nie rosną koszty utrzymania ) Coż takie prawo ekonomii i tak ludzie do tego podchodzą... niestety

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    wiesz dlaczego parkuje się drogie auto jak najblizej wejscia ? Dlatego aby było na widoku.... żeby nie zgineło... nie wiem czy jakbyś wydał powiedzmy 200 000zł na samochód to byś sie przejmował ze zająłeś miejsce.
    W ten sposób można się nawet usprawiedliwiać np., że przejechało się dziecko, które nagle wybiegło na jezdnię, bo co prawda można było spokojnie zahamować, ale przecież mógł ktoś z tyłu najechać i uszkodzić bezcenne auto.
    200 tysięcy? Bieda to żaden wstyd.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #28
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    W ten sposób można się nawet usprawiedliwiać np., że przejechało się dziecko, które nagle wybiegło na jezdnię, bo co prawda można było spokojnie zahamować, ale przecież mógł ktoś z tyłu najechać i uszkodzić bezcenne auto.
    200 tysięcy? Bieda to żaden wstyd.
    Popadasz w skrajności....

  9. #29

    Domyślnie

    Kolejna krucjata bez szans powodzenia.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #30
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    ubezpieczenie takiego auta to ok 20 tys zł wiec sie nie kalkuluje.... lepiej zapłacic mandat taniej wychodzi i nie dopłacasz do wartości samochodu
    No, jak Ci je ukradną, to faktycznie, lepiej mandat zapłacić. Zastaw się, a pokaż się (albo odwrotnie, jak kto woli). Jak mnie nie stać na coś, to nie kupuję, proste... prawo ekonomii

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •