Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MirekM Zobacz posta
    Dopadł i mnie ten problem . Sam nieco się boję , a po wizycie w jednym zakładzie chyba jeszcze bardziej posiwiałem . Czyścili raz , reklamowałem . Czyścili ponownie , babry przeniosły się gdzie indziej i jeszcze powiedzieli że to prawdopodobnie wina rozwarstwiania się filtra . Właśnie odebrałem aparat . Co prawda ślepy już jestem wieczorem , ale babry widać na matrycy gołym okiem . Co prawda trudno je dojrzeć , ale widać . Jutro , za dnia dmuchnę ze strzykawki , bo grucha daje za słaby "dmuch" . Po lekturze archiwów forum , jestem nieco skołowany .Gdybym nie dał rady , czy macie namiar na dobry serwis ?
    Panowie
    tak serio serio
    jest jakiś serwis na południu gdzie można matrycę wyczyścić?
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  2. #12

    Domyślnie

    No przecież, gdyby ktoś wiedział- to by napisał

    Sprawdź na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, jakiś czas temu tam dzwoniłem i powiedzieli, że stopniowo starają się rozszerzać zakres usług na cyfrowe lutrzanki, no a czyszczenie to chyba jedna z podstawowych form serwisowania, więc.... Niestety nie mam telefonu, ale jak zanurzysz się w internet to znajdziesz, jak i ja znalazłem .

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    No przecież, gdyby ktoś wiedział- to by napisał

    Sprawdź na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, jakiś czas temu tam dzwoniłem i powiedzieli, że stopniowo starają się rozszerzać zakres usług na cyfrowe lutrzanki, no a czyszczenie to chyba jedna z podstawowych form serwisowania, więc.... Niestety nie mam telefonu, ale jak zanurzysz się w internet to znajdziesz, jak i ja znalazłem .
    Chyba bałbym sie zaryzykować jeżeli servis dopiero uczy się czyszczenia matryc, wolę np. spray ze sprężonym powietrzem(gwarancja, że jest czyste) z odpowiedniej odległości + umieszczona w odległości ok.10cm końcówka odkurzacza........sprawdzony sposób
    pozdrawiam
    "...co to za życie jak się nie ma czasu na życie..."

  4. #14
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eko-mar Zobacz posta
    Chyba bałbym sie zaryzykować jeżeli servis dopiero uczy się czyszczenia matryc, wolę np. spray ze sprężonym powietrzem(gwarancja, że jest czyste) z odpowiedniej odległości + umieszczona w odległości ok.10cm końcówka odkurzacza........sprawdzony sposób
    pozdrawiam
    No ten odkurzacz to jest pomysł faktycznie -dzięki
    pozdrawiam
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  5. #15

    Domyślnie

    Ciekawy sposób myślenia: W serwisie przeczyścili co najwyżej kilkadziesiąt matryc, więc nie mają wprawy... no to sobie sam przedmucham.
    Nawiasem mówiąc ze sprężonym powietrzem już kilka osób na forum miało przygody, ale nie pamiętam jakie...

  6. #16

    Domyślnie

    Przy traktowaniu spreżonym powietrzem trzeba zachować ostrożność (czytaj odległość) aby nie uszkodzić ruchomych elementów.
    pozdrawiam
    "...co to za życie jak się nie ma czasu na życie..."

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    ...
    Nawiasem mówiąc ze sprężonym powietrzem już kilka osób na forum miało przygody, ale nie pamiętam jakie...
    Chodzilo o to, ze czesto z butli razem z gazem czy powietrzem, wydostaje sie jakas ciecz. Zamiast wiec wyczyscic, to jeszcze bardziej zapaskudzili sobie matryce.

  8. #18

    Domyślnie

    odradzam sprężone powietrze - u mnie swego czasu skończyło sie to zasmarkaną matrycą

  9. #19
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    odradzam sprężone powietrze - u mnie swego czasu skończyło sie to zasmarkaną matrycą
    Trzeba było wydmuchiwać nos w chusteczkę, a nie do aparatu
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •