Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    ale to śląsk ;P
    ten prawdziwy ;D
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  2. #22

    Domyślnie

    Nie chcę mówić nic złego, ale kiedyś (z 10 lat temu) oddawałem do tego faceta obiektyw do naprawy i naprawił tak, że musiałem w innym serwisie naprawiać to, co popsuł... Jednak było to dawno, a ćwiczenie czyni mistrza i czyszczenie matrycy jest prostsze.

  3. #23

    Domyślnie

    osobiście mogę polecić serwis na osiedlu 1000-lecia bo regularnie serwisuję tam sprzęt a w szczególności obiektywy, natomiast jeżeli chodzi o czyszczenie matrycy to mam bardzo dobrego serwisanta w siemianowicach, u którego byłem ponad rok temu między innymi z zasyfioną matrycą D70 i wyczyścił mi ją super elegancko na poczekaniu, niestety nie pamiętam ile zapłaciłem ale gość ogólnie nie jest drogi. dostałem na niego namiary od chłopaków - fotoreporterów z gazety, którzy serwisują tam swoje sprzęty. sam jestem zadowolony więc polecam!!! nie wiem czy wolno oficjalnie na forum podawać takie dane więc umówmy się że kto chce to niech pisze do mnie osobiście.
    sprzętem się nie chwalę... ale chętnie pochwalę się zdjęciami: www.janoo.pl

  4. #24

    Domyślnie

    a mnie to sie nawet wydaje ze na 1000 lecia do odsylaja wlasnie do tego goscia)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •