Close

Strona 120 z 131 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 191 do 1 200 z 1301
  1. #1191

    Domyślnie

    Cóż. Tego się właśnie obawiałem, że szkoda kasy.

  2. #1192

    Domyślnie

    Tu masz okazję wyrwać świetny skaner.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #1193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Tu masz okazję wyrwać świetny skaner.
    Hallo hier verkaufe ich eine Minolta DiMAGE Scan Elite II Scanner als defekt. Das Gerät konnte ich nicht prüfen weil ich keine passende Kabel(anschließen an PC) Treiber und keine Filmhalter habe. Der geht aber an(siehe Fotos)ich gehe davon aus das er funtioniert,trotzdem verkaufe ich das Gerät vorsichtshalber als defekt,ohne Zubehör.

    Skaner bez kabla i nie sprawdzony, wiec to srednia okazja
    Völkchlor

  4. #1194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Skaner bez kabla i nie sprawdzony, wiec to srednia okazja
    Chyba nawet bez podajnika/prowadnicy dla filmu.

  5. #1195

    Domyślnie

    Nie rozumiem po ichniemu wiec wyszło jak wyszło...
    W każdym razie do małego obrazka szukałbym minolty. Mam scan dual IV i epsona v500. Z epsona ze średniego formatu efekt jest gorszy niż mały obrazek skanowany minoltą.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #1196

    Domyślnie

    A ja kupiłem sobie Plustek 7600i. Mam lepsze skany niż z labu, więc nie narzekam. Nawet robiłem odbitki z tych skanów i były ok.

  7. #1197
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    Tylko Plustek jest manualnie popychany klatka po klatce ... Oraz ma bardzo słaby system redukcji uszkodzeń na filmach kolorowych ... I jest w dodatku wolny ... Bardzo wolny .....ale fakt ... Skanuje dobrze ... Mam 8200i

  8. #1198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Tylko Plustek jest manualnie popychany klatka po klatce ... Oraz ma bardzo słaby system redukcji uszkodzeń na filmach kolorowych ... I jest w dodatku wolny ... Bardzo wolny .....ale fakt ... Skanuje dobrze ... Mam 8200i
    Jak się dba o swoje negatywy albo wywołuje samemu to nie ma problemu z kurzem i rysami. Ale w tej cenie to chyba nie ma nic lepszego.

  9. #1199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amator777 Zobacz posta
    Jak się dba o swoje negatywy albo wywołuje samemu to nie ma problemu z kurzem i rysami. Ale w tej cenie to chyba nie ma nic lepszego.
    Na nic dbanie o negatyw jak ci oddadzą zapaproszony lub co gorsza porysowany.
    Völkchlor

  10. #1200

    Domyślnie

    Ja tam twierdzę że paprochy mają radarowo/laserowo/intuicyjnie namierzanie filmów.
    Moż etutaj mi ktoś podpowie albo stronę albo fachowca który zajrzał by do mojego skanera minolta multiscan pro ?

Strona 120 z 131 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •