Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21

    Domyślnie

    Lepszej ceny raczej nie znajdziesz, a to jest bardzo dobry aparat.
    A ponieważ D5100 jest zastępowany przez D5200 więc prędzej czy później zniknie z półek.
    C5050Z i jakieś APS-C...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MiQ27 Zobacz posta
    A ponieważ D5100 jest zastępowany przez D5200 więc prędzej czy później zniknie z półek.
    Zatem cena jeszcze spadnie, a to istotne dla mnie.

  3. #23

    Domyślnie

    Nie, on zniknie razem z ceną, tańszy już raczej nie będzie.
    Na to, co oferuje D5100 (np. doskonała matryca i 3" gibany ekran 920k pixeli) to jest już super cena.
    Chciałem kupić NEX-a 5N w ten sposób bo wszedł 5R i sorry Winnetou, ale one po prostu zniknęły z półek, zostały tylko używki.
    C5050Z i jakieś APS-C...

  4. #24

    Domyślnie

    Nikon D5100 + 18-105 mm, już kosztuje 2200zł.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karampuch Zobacz posta
    Cokolwiek z Sony - odpada.
    A jakieś racjonalne argumenty za tym stoją? Czy tylko takie w stylu Sony robi sprzet audio i telewizory?
    Völkchlor

  6. #26

    Domyślnie

    Owszem mozna taniej, jesli ktoś lubi się użerać ze sprzętem proszę bardzo, ale mało co tak wk** jak badziewny statyw. Jesli uzywa się go raz na jakiś czas i mało to luz, ale jesli częsciej to dla własnego zdrowia psychicznego lepiej kupić coś porządnego.
    Völkchlor

  7. #27

    Domyślnie

    Moja decyzja jest taka: Biorę d3100 ze szkłem 18-55 i 55-200 lub d90 ze szkłem 18-105. Do d510 nie jestem przekonany.

  8. #28

    Domyślnie

    A nie lepiej D3100 z 18-105 ? I za jakiś czas jakiś zoom 55-300 lub większy. Ja bym tak zrobił jak bym brał nikona.

  9. #29

    Domyślnie

    Z tego co napisałeś na wstępie to byłeś zadowolony z P90 . Jeśli tak to czemu teraz rzucasz się na tak duże , ciężkie , drogie , niewygodne aparaty jak lustrzanki ?? Wielu takich klientów przychodzi po jakimś czasie do sklepu i kupują np takie coś jak coolpix P520 bo lustrzanka zupełnie im nie podesżła. Nie dla każdego idealnym rozwiązaniem jest lustrzanka , a juz na poczatek z dwoma obiektywami hmmm , przemyśl to jeszcze. Piszę jako wieloletni sprzedawca aparatów , a nie miłośnik coolpixow.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robinson73 Zobacz posta
    Z tego co napisałeś na wstępie to byłeś zadowolony z P90 . Jeśli tak to czemu teraz rzucasz się na tak duże , ciężkie , drogie , niewygodne aparaty jak lustrzanki ??
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Poza tym, zawsze chciałem mieć lustrzankę. Teraz mnie stać więc się przymierzam.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •