Close

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 264 z 264
  1. #261

    Domyślnie

    Podpinam Się Pilnie "Odkopię... Pojawili się jeszcze może jacyś ubezpieczyciele, którzy zechcą ubezpieczyć sprzęt od rabunku? Reportaż to wyzwanie "
    | ... |

  2. #262

    Domyślnie

    Nie przeczytałem całego wątku, przyznaję - ale ostatnio wyjeżdżając na tydzień wykupiłem ubezpieczenie zdrowotne i bagażowe (jak zwykle w takich okolicznościach), w PZU. Zainteresowało mnie, że ubezpieczają sprzęt fotograficzny od kradzieży, niestety tylko do wysokości 10 tysięcy. Ubezpieczenie nie obejmuje zostawienia torby gdzieś na ławce czy zgubienia w tramwaju, ale obejmuje wyrwanie torby na ulicy, czy wyszarpanie w metrze. Oczywiście niezbędny byłby jakiś protokół policji czy innych odpowiednich służb, i jakieś dane typu faktura, co za ile się kupiło.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #263

    Domyślnie

    Compensa ma kompleksowe ubezpieczenie sprzętu, w tym foto.
    Dla sprzętu o wartości 32k PLN koszt to ok 660PLN. Dokładnych warunków nie znam, ale jest tam od przypadkowego zniszczenia/uszkodzenia - oczywiście nie z winy właściciela.


    @2pompony: żadne ubezpieczenie nie obejmuje zostawienia czy zgubienia - to jest ewidentna wina właściciela sprzętu.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #264

    Domyślnie

    Nie wiedziałem; tak mi powiedzieli, więc tak powtarzam dla kogoś, kto byłby równie mało świadom tego branżowego żargonu jak ja.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •