Close

Strona 2199 z 3102 PierwszyPierwszy ... 11991699209921492189219721982199220022012209224922992699 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 981 do 21 990 z 31017
  1. #21981

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    Świetny pomysł, tylko skromnie się zapytam: co miałeś na obiad i gdzie wisi to ABC?
    1. makaron z resztkami, wyszedł podejrzanie dobrze
    2. piętro wyżej, powiesiłem jako nowy wątek

  2. #21982

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _tomek_ Zobacz posta
    [...]

    Marzyłem o średnim... ale w góry... trzeba mieć tragarza chyba

    [...]
    twardym trzeba być nie mientkim. ja w Biessy i Beskid Żywiecki brałem plecak, a w nim: bronica ec-tl, dwie kasety (jedna na body), dwa obiektywy (jeden na body), w zapasie yashica d, canon ae-1p z dwoma obiektywami, światłomierz, statyw, termos metalowy. razem to jakieś 12kg.

    tak wygląda tragarz.

    a takie zdjęcia sptryka:



  3. #21983
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta
    twardym trzeba być nie mientkim. ja w Biessy i Beskid Żywiecki brałem plecak, a w nim: bronica ec-tl, dwie kasety (jedna na body), dwa obiektywy (jeden na body), w zapasie yashica d, canon ae-1p z dwoma obiektywami, światłomierz, statyw, termos metalowy. razem to jakieś 12kg.
    niezle...

  4. #21984

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _tomek_ Zobacz posta
    Problemów było wiele... Najpierw chodziłem z dwoma aparatami + po 2 szkła do każdego... Ale z każdym dniem coraz ciężej i ostatniego dnia się opamiętałem: F80 + Tokina 28-70 (i tak ciężka jak diabli). I gdybym miał więcej sprzętu, to bym się chyba zwalił w portki idąc trasą: Kuźnice -> Czarny Staw Gąsienicowy -> Przełęcz Karb -> do doliny Gąsienicowej przy zielonym stawie -> Świnicka Przełęcz (2050m) -> Kasprowy.

    Marzyłem o średnim... ale w góry...
    Te trase zaliczylem w poniedzialek, mialem 2 kg statyw, Bronike, dodatkowy obiektyw, dalmierza, wode,jedzenie.... Koszmar, a ludzi zatrzesienie,ale coz,sezon w pelni Z Kasprowego juz zjechalem bo nie dalem rady, za goraco a wody za malo. Ale cos tam jest, slajdy za tydzien beda, moze cos wyjdzie
    Pozdrawiam
    www.photosquad.pl/blog
    Kocham Bronkę

  5. #21985

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że wątek się rozwija.


  6. #21986

  7. #21987

    Domyślnie

    Znalezione w kukurydzy

    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  8. #21988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Znalezione w kukurydzy
    musi u Ciebie jakaś inna kukurydza, u mnie tylko to było


  9. #21989
    to
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimoald Zobacz posta
    Te trase zaliczylem w poniedzialek, mialem 2 kg statyw, Bronike, dodatkowy obiektyw, dalmierza, wode,jedzenie.... Koszmar, a ludzi zatrzesienie,ale coz,sezon w pelni Z Kasprowego juz zjechalem bo nie dalem rady, za goraco a wody za malo. Ale cos tam jest, slajdy za tydzien beda, moze cos wyjdzie
    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta
    twardym trzeba być nie mientkim. ja w Biessy i Beskid Żywiecki brałem plecak, a w nim: bronica ec-tl, dwie kasety (jedna na body), dwa obiektywy (jeden na body), w zapasie yashica d, canon ae-1p z dwoma obiektywami, światłomierz, statyw, termos metalowy. razem to jakieś 12kg.
    Szacun Wniosek prosty - trzeba popracować nad kondycją żeby w przyszłym roku dzwigać konkretnie

    Ale fakt, upał był jak diabli. Akurat w najgorsze upały byłem do dolinie 5SP, Morskie Oko i Czarny Staw. Świnicka Przełęcz akurat to był dzień kiedy się nieco przychmurzyło i trochę upał odpuścił. Na dole było nieco ponad 20 stopni, na Kasprowym podobno 12 st, a pod Świnicą jeszcze zimniej. Ze świnicy ludzie w rękawiczkach i czapkach schodzili, ale tam to podobno norma


    Kościelec:

    Superia 400

  10. #21990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Znalezione w kukurydzy
    Tomku, musisz mnie koniecznie pokazać to pole. Kiedyś już byłem na jednym, ale takich cymesów nie znalazłem. Był tylko jakiś brzydal z Broną:

    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2199 z 3102 PierwszyPierwszy ... 11991699209921492189219721982199220022012209224922992699 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •