Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11

    Domyślnie

    moze to cię przekona: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=167928 - poczytaj tez dalej wypowiedzi tych ktorzy też spróbowali.
    Völkchlor

  2. #12

    Domyślnie

    Ektar jest najlepszy na świecie.

  3. #13

    Domyślnie

    chyba po twojej stronie pola z kapustą :P
    Völkchlor

  4. #14

    Domyślnie

    W zasadzie to co już wszyscy wymienili:
    Z droższych: Ektar, Portra to w zasadzie najpopularniejsze i najłatwiejsze do dostania. Fuj 160 Pro też jest ale jakoś nie mogę się do niego przekonać.
    Z tańszych: Superia póki co najbardziej mi do gustu przypadła, ale jakoś do powyższych jej trochę brakuje.

    Najlepiej zrobisz jak kupisz rolkę każdego, popstrykasz i.. Będziesz wiedział.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  5. #15

    Domyślnie

    sława!
    ja kupuję dopelkeksy w rossmanie. są to superie pakowane w kasety dla sieci. nie dość, że tak sugeruje kraj produkcji, to jeszcze można sobie to sprawdzić wpisując kod kreskowy na tej stronie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta
    wpisując kod kreskowy na tej stronie.
    jeszcze jakbyś podał tą stronę

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wuzet Zobacz posta
    Ja na takie pstrykanie, kupuje Kodaka Pro Image 100. Nie mylić z Pro Foto 100. Nie wiem czy jest dostepny do kupienia z wysyłka do Polski. Na ebayu udało mi sie dorwac go dwa razy w cenie ponizej 2$ za rolke. Ostatnio kupowałem 20 rolek. Ewentualnie brałem w sklepie Lomography, przeterminowaną Reale 100. Wychodziła mi po 3$ za rolke. Wszystko mały obrazek.
    z tego co widzę w sieci, to on wygląda zupełnie jak profoto, tylko bardziej amerykańsko. oto poszlaka:


  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    jeszcze jakbyś podał tą stronę
    hłe, hłe, hłe. zdawało mnie się, że podałem link. już się poprawiam: http://www.imageaircraft.com.au/DXsim/

  9. #19

    Domyślnie

    Nie wiem jak wam, ale mnie przykładowe zdjęcia z tego Proimage 100 mniej się podobają niż ze Superii 200. Są takie jakby wyprane.

  10. #20

    Domyślnie

    Moje wyglądają tak


    Co do kolorów, to juz oczywiście rzecz gustu. Napewno nie są nasycone tak jak w ektarze, ale mnie sie podobają.
    Kilka klatek z Pro Image 100




Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •