Close

Strona 14 z 829 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114514 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 8281
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Laku Zobacz posta
    Info ( z 7 marca 07) jest ze strony nec.pl to samo jest na idg.pl. Zapowiedź co do targów komputerowych CEBIT. Rozumiem że będzie można w zestawie kupić monitor+kalibrator+SV profiler. Problem w tym czy to ten sam profiler co w linii SPECTRAVIEW czy coś innego?( te literki PE są podejrzane )
    Nada się taki zestaw czy nie? jak myślicie?
    Jak się już to pojawi, będzie można stwierdzić ile to jest warte.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #132
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Laku Zobacz posta
    Tak sobie czytam ten wątek bo się zastanawiam nad monitorem/kalibratorem i troche poszukałem na sieci a oto co odkryłem:
    CYTAT:

    [I]NEC MultiSync® Photo Edition
    Nada się taki zestaw czy nie? jak myślicie?
    Kto to wie, skoro to nowość? I ile toto kosztuje? Strach pomyśleć!

  3. #133
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Góra/Wrocław
    Posty
    160

    Domyślnie

    Może w zestawie będzie tańsze niż osobno

    Wiadomo coś kiedy ma się pojawić i co to za kalibrator?
    +RIP+ Nikkor stopiątka tu spoczywa... wypadł z torby... tak bywa +RIP+

  4. #134
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    To jest wierutna bzdura a źródło ma u któregoś dystrybutora.
    To jest info ze strony http://monitory.mastiff.pl/lcd_iiyama.php


    JK takich bzdur nie pisał raczej, bo to nie jego strona.

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comes Zobacz posta
    JK takich bzdur nie pisał raczej, bo to nie jego strona.
    Nie mam na myśli JK, tylko twórców takich tekstów udostępniających je partnerom i handlowców umieszczających je hurtem bez weryfikacji, na bazie zaufania do zdania producenta. To dotyczy również strony monitory.mastiff.pl. Nie przeczę.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #136
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Ależ ten wątek pędzi jak szalony, a liczba postów rośnie w zastraszającym tempie (zaraz chyba zostanę moderatorem ).
    A tak na poważnie, to nie wiem kto tu kogo robi w konia, no bo przecież strona jest, oferta na niej też, opisy cacy, tylko okazuje się, że ktoś pisze bzdury. Kolejne zadanie dla kolejnej komisji śledczej. A ja i inni nadal nic nie wiemy.

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comes Zobacz posta
    A tak na poważnie, to nie wiem kto tu kogo robi w konia, no bo przecież strona jest, oferta na niej też, opisy cacy, tylko okazuje się, że ktoś pisze bzdury. Kolejne zadanie dla kolejnej komisji śledczej. A ja i inni nadal nic nie wiemy.
    Mam aspiracje zrobić tą ofertę jak należy i zrobię. Na tej stronie nie będzie wciskania ciemnoty.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #138
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Nie mam na myśli JK, tylko twórców takich tekstów udostępniających je partnerom i handlowców umieszczających je hurtem bez weryfikacji, na bazie zaufania do zdania producenta. To dotyczy również strony monitory.mastiff.pl. Nie przeczę.
    No to, skoro są takie opisy, które wręcz przekłamują rzeczywistość, to chyba należy zrobić z tym porządek, czyli wywalić je, albo sprostować dane (jak się posiada takową wiedzę). Inaczej to wygląda tak, jak współudział w nielegalnym procederze. Przecież klient nie musi się na tym znać i oczekuje, że opis odzwierciedla faktyczny stan. Szczególnie jest to przykre, jak takie przekłamania tolerują firmy, które powinny być przykładem stosowania dobrych praktyk (chodzi o firmy profesjonalnie parające się takim biznesem).

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comes Zobacz posta
    No to, skoro są takie opisy, które wręcz przekłamują rzeczywistość, to chyba należy zrobić z tym porządek, czyli wywalić je, albo sprostować dane
    Masz całkowitą rację. Sęk w tym że takie opisy są czymś normalnym w internecie. Znajdź opis monitora profesjonalnego za 10 tys i jakiegoś taniego za 1,5 tys. Często z niego będzie wynikać, że ten tani jest lepszy. Relatywizm jest okropny. O każdym monitorze pisze się, że oferuje doskonałą jakość obrazu a przecież nawet "na chłopski rozum" jest to nierealne. Chęć podania owych informacji rzetelnie, może być marketingowym samobójem, stąd potrzebny czas na ich przygotowanie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #140
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Masz całkowitą rację. Sęk w tym że takie opisy są czymś normalnym w internecie. Znajdź opis monitora profesjonalnego za 10 tys i jakiegoś taniego za 1,5 tys. Często z niego będzie wynikać, że ten tani jest lepszy. Relatywizm jest okropny. O każdym monitorze pisze się, że oferuje doskonałą jakość obrazu a przecież nawet "na chłopski rozum" jest to nierealne. Chęć podania owych informacji rzetelnie, może być marketingowym samobójem, stąd potrzebny czas na ich przygotowanie.
    No to w takim razie, czy istnieje jakiś sposób, żeby wybrać to, co się chce, znając parametry sprzętu. Przecież z tego co napisałeś wynika, że wszystko może być jednym, wielkim oszustwem. Kto więc posiada dane dot. prawdziwych parametrów konkretnego sprzetu. Przecież to istna paranoja. To tak, jakbym kupił samochód benzynowy, który jak się okazuje, jeździ na ropę. O dupę to wszystko roztrzaskać (sorry, poniosło mnie trochę).

Strona 14 z 829 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114514 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •