Close

Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 292
  1. #11

    Domyślnie

    bety 4.0 uzywam od dobrego miesiaca - jest duzo ciekawiej niz wersje 3.x
    rozszerzen zbyt duzo nie uzywam, ale w koncu jest jako tako porzadna stabilnosc, no i nie zjada olbrzymich ilosci RAMu
    sporo szybciej sie uruchamia i dziala

    jak dla mnie same plusu
    a i nowy wyglad bardzo mi sie podoba

  2. #12

    Domyślnie

    Też się skusiłem na instalację, ale wcześniej zabezpieczyłem się ściągając starszą instalkę.
    Wkurza mnie trochę to, że jak już wychodzi coś nowego, to stare wersje oprogramowania są skutecznie zakopywane i czasem trzeba się nieźle naszukać, żeby je znaleźć.
    Do rzeczy. Najbardziej martwiłem się o plugin z Banku i w zasadzie miałem uzasadnione obawy. Po logowaniu do banku FF nie wykrywa niezbędnego pluginu.
    Na szczęście da się to załatwić "na piechotę", bo plugin de facto jest kompatybilny.
    Poza tym całkiem nieźle to wygląda i chodzi. Zakładki na górze oszczędzają miejsce, więc obszar wyświetlania jest nieco większy. Reszta pewnie wyjdzie w praniu.

  3. #13

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że nieznacznie zmienił się rozmiar renderowanych czcionek.

  4. #14
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Inaczej wyglądają niektóre opcje tego forum, np. okno do wpisywania linków.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że nieznacznie zmienił się rozmiar renderowanych czcionek.
    tez mialem takie wrazenie
    jak porownuje z chromem, to wogole sa mega jazdy

  6. #16

    Domyślnie

    Czy może wiecie czy da się wyłączyć ten biały pasek z adresami, wyskakujący w lewej dolnej części ekranu. Okropnie jest to denerwujące.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  7. #17

    Domyślnie

    Ja póki co zostaję przy Operze 11. Za to z ciekawością przyglądam się IE9.

  8. #18
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T&T Zobacz posta
    Czy może wiecie czy da się wyłączyć ten biały pasek z adresami, wyskakujący w lewej dolnej części ekranu. Okropnie jest to denerwujące.
    Zainstaluj -> https://addons.mozilla.org/en-us/fir...status-4-evar/

    Potem:

    Tools -> Addons ->Status-4-Evar->Options->Add-on Bar->Ticknij Show Close Button. Pojawi się nowy-stary status bar. Kliknij [X] i zniknie całkiem.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  9. #19

    Domyślnie

    Zainstalowałem,potrzymałem z godzinkę i wróciłem do poprzedniej wersji.Przekombinowane,nieczytelne i niezrozumiałe dla mnie. Nie żebym do końca był przy ver.3,6 pewnie w koncu przejdę na 4 ale dopiero jak poprawią to i owo i dostępne będą dodatki do których przyzwyczaiłem się w obecnie używanej wersji
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  10. #20

    Domyślnie

    A mnie wk.... to, że zamienili miejscami "otwórz w nowej karcie" i "otwórz w nowym oknie". Co z rozpędu kliknę to otwiera się nowe okno...


Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •