Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie filtr ochronny do 17-50

    Witam. Pewnie temat wałkowany wiele razy, ale ja chciałem się dowiedzieć, jaki filtr kupić do mojego tamrona 17-50. Chcę go "ochronić", ale filtr może spełniać jakieś inne funkcje, czyli tak do 200 zł. Fotografuję to, co mi się podoba czyli wszędzie i wszystko co jest warte uwagi plus czasami śluby. Bardzo proszę o konkretne linki i porady jak temat ugryźć.

  2. #2

    Domyślnie

    Zaspamuję i niegrzecznie napiszę tylko tyle - "ręce opadają" a grzecznie napiszę tak - było tryliard razy - w tym dziale przecież pod swoim wątkiem co chwila masz wątek "jaki UV" bo pomijam że w dziale o filtrach z reguły jest o filtrach...

    EDIT
    Teraz zobaczyłem że nawet nie chciało Ci się wejść w pierwszy wątek w tym dziale (też nt filtra UV)... brak słów
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  3. #3

    Domyślnie

    firma durex robi dobre "filtry"
    Ostatnio edytowane przez cervandes ; 18-02-2011 o 17:35
    D300s | N17-55 | S10-20/4-5,6 | SG3-IR | Marumi CPL Super DHG | Velbon cx-888 | Tamrac Pro 12 | Tamrac System 3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cervandes Zobacz posta
    firma durex robi dobre "filtry"
    Dobre
    Fakt Kolego - nie odrobiłeś lekcji. To forum to kopalnia wiedzy. Zakładam, że znasz średnicę filtrową tego obiektywu.
    Zakup sobie coś znanych firm jak np: Marumi w wersji slim:
    http://www.fotcom.pl/filtr-lens-prot...7mm-p-617.html
    i będziesz zadowolony.
    Chyba to jest Nikon z literką D

  5. #5

    Domyślnie

    Ale wiecie - tu nawet nie chodzi o odrabianie lekcji a o pragmatyzm - przecież prościej jest wejść w pierwszy wątek który jest o tym o czym szukamy niż czekać aż ktoś nam odpowie no ale...
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukemeng Zobacz posta
    Witam. Pewnie temat wałkowany wiele razy, ale ja chciałem się dowiedzieć, jaki filtr kupić do mojego tamrona 17-50.
    Oczywiście, że wałkowany wiele razy... 67mm lub 72mm, to zależy od wersji. To TWÓJ Tamron, więc sprawdź sam.

    Cytat Zamieszczone przez lukemeng Zobacz posta
    Bardzo proszę o konkretne linki i porady jak temat ugryźć.
    Oto konkretny link, od którego powinieneś zacząć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •