Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: [ślubniaki]

  1. #11
    st
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucid Zobacz posta
    (...)ja sam 100 doprowadzam do ideału, (...)
    O żesz! No i definicję zdjęcia mamy szansę poznać o ile Lucid nam ją zdradzi. Plizzzz Teraz zostało jeszcze perpetum mobile.

    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    60 do albumu (przygotowania 15 zdjęć + ślub 20 zdjęć + wesele 25 zdjęć) + plener 30 zdjęć, na płycie 300 (łącznie z tymi z albumu)

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    O żesz! No i definicję zdjęcia mamy szansę poznać o ile Lucid nam ją zdradzi. Plizzzz Teraz zostało jeszcze perpetum mobile.

    Pozdrawiam
    Nie czepiaj się, jak obrabiasz zdjęcia to wiesz o co mi chodzi...
    никон

  4. #14

    Domyślnie

    Toż to dubel innego wątku. Stock, nie daj się prowokować!
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  5. #15

    Domyślnie

    no i się zaczęło a tak na poważnie to jaki jest sens oddawać taką surowicę? skąd wiesz co się z tym później stanie? album to Twoja wizytówka!
    sporo gratów

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Toż to dubel innego wątku. Stock, nie daj się prowokować!
    wiem - ale ilez mozna czytac te same watki. Toz to już się nudne robi

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    60 do albumu (przygotowania 15 zdjęć + ślub 20 zdjęć + wesele 25 zdjęć) + plener 30 zdjęć, na płycie 300 (łącznie z tymi z albumu)
    Coś jak u mnie zbliżone liczby z tym, że czasem wyskoczę ponad 300 na płycie jak ciekawa impreza była.
    Zdjęcie w postaci pliku cyfrowego to tylko zdjęcie cyfrowe, a nie fotografia pamiątkowa
    a ta musi być na papierze
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18

    Domyślnie

    Mi akurat "fuksem" wpadł ślub na za tydzień. Znajomej body odmówiło posłuszeństwa i poprosiła mnie o przejęcie reportażu.
    Co mnie przeraziło. Umówiła się z młodymi na 500 zdjęć na płycie i 100 zdjec w albumie. Całość*bez pleneru. Jak dla mnie to lekka masówka i muszę skorygować tą ilość z młodymi bo nie dam im przecież każdego "pstryka" jaki wyleci z body.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Mi akurat "fuksem" wpadł ślub na za tydzień. Znajomej body odmówiło posłuszeństwa i poprosiła mnie o przejęcie reportażu.
    Co mnie przeraziło. Umówiła się z młodymi na 500 zdjęć na płycie i 100 zdjec w albumie. Całość*bez pleneru. Jak dla mnie to lekka masówka i muszę skorygować tą ilość z młodymi bo nie dam im przecież każdego "pstryka" jaki wyleci z body.
    Powiem Ci, że czasem na weselu dzieje się tak wiele ciekawych rzeczy, że wcale nie musi to być przerażająca ilość.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Powiem Ci, że czasem na weselu dzieje się tak wiele ciekawych rzeczy, że wcale nie musi to być przerażająca ilość.
    Nie no oczywiście. Tu sie zgodze w 100%. Jednak o wiele lepiej w oczach młodych wyjdzie jak umówi się z nimi na min 300 zdjęć i akurat przy ciekawym materiale da sie więcej, niż umawiać się na 500 i w momencie słabego przyjęcia będzie trzeba pocić się żeby wyszło te 200 więcej. Ale różni są też młodzi. Niektórzy lubią ładnie zmontowane, pełne emocji wideo trwające niecałą godzinkę, a inni kilkugodzinnego tasiemca, z 10 minutowymi scenami jak dziadek Stefan obtańcowuje ciocie Marysie
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •