Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: [ślubniaki]

  1. #1

    Domyślnie [ślubniaki]

    zazwyczaj oddaję zdjęcia na płycie, nie bawię się w wywoływanie. chyba że młodzi sobie tego życzą. tak z ciekawości zapytam: ile zdjęć oddajecie parze młodej?

  2. #2

    Domyślnie

    na plycie maks 300, czesto mniej zalezy od pakietu.
    zwykle w formie fotoksiazki ok 40-60 zdjec.
    ... i tak was lubie ...

  3. #3

    Domyślnie

    kolejny taki wątek - przecież tu jest tego mnóstwo... My nie oddajemy na płycie bez wywołania - my się przykładamy do pracy, wywołujemy, korygujemy, obrabiamy, robimy albumy i oddajemy do 100 zdjęć :P

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    My nie oddajemy na płycie bez wywołania - my się przykładamy do pracy, wywołujemy, korygujemy, obrabiamy, robimy albumy i oddajemy do 100 zdjęć :P
    stock, My to znaczy kto? masz na myśli innych fotografów czy robisz zdjęcia razem z żoną? uważasz, że jeśli nie oddam wywołanych zdjęć nie przykładam się do pracy. niejednokrotnie jest tak, że młodzi wręcz proszą aby zdjęć nie wywoływać ponieważ chcieliby wywołać sami. wracając do tematu - w ostatni piątek miałem przyjemność fotografować ślub i wesele zielonoświątkowców, zrobiłem ponad 2000 zdjęć z całej imprezy i nie wyobrażam sobie abym oddał młodej parze tylko 100 zdjęć. ja się przykładam do pracy

  5. #5

    Domyślnie

    chodzi o to ze z 2000 wybierasz 100 perełek które dopieszczasz i oddajesz, para młoda zamiast 2000 zwykłych zdjęć ma 100 zayebistych...o to chodziło stockowi...ja sam 100 doprowadzam do ideału, wywołuje i w album, i oddaje razem z tymi "idealnymi" ok 500 na płytach...
    никон

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucid Zobacz posta
    chodzi o to ze z 2000 wybierasz 100 perełek które dopieszczasz i oddajesz, para młoda zamiast 2000 zwykłych zdjęć ma 100 zayebistych...o to chodziło stockowi...ja sam 100 doprowadzam do ideału, wywołuje i w album, i oddaje razem z tymi "idealnymi" ok 500 na płytach...
    piszac o 300, maks 300 mialem na mysli wlasnie zdjecia juz obrobione, i niejednokrotnie wyretuszowane. NIGDY nie oddaje "surowego" materiału.
    ... i tak was lubie ...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucid Zobacz posta
    chodzi o to ze z 2000 wybierasz 100 perełek które dopieszczasz i oddajesz, para młoda zamiast 2000 zwykłych zdjęć ma 100 zayebistych...o to chodziło stockowi...ja sam 100 doprowadzam do ideału, wywołuje i w album, i oddaje razem z tymi "idealnymi" ok 500 na płytach...
    wiem, wiem Lucid...dokładnie tak robię z tym, że tych perełek jest u mnie więcej a na płycie oddaję też koło 500 zdjęć.

  8. #8

    Domyślnie

    ok - oddasz młodym na CD to co wypluje puszka. Oni sobie to zaniosą do jakiegoś laby wcześniej być może skorygując jakimś prostym narzędziem kontrast lub jasność. Lab to wywoła tak jak uważa i młodzi dostaną szereg zdjęć, nie wyostrzonych, nie skorygowanych i bez jakiegokolwiek nadzoru fotografa nad efektem finalnym. I potem takie coś idzie w świat z informacją ze fotograf ślubny to TY. A Ty nawet nie wiesz jak to wyszło. GRATULUJĘ ! Wystarczy wydrukowac tą samą fotę w 10 różnych labach i będziesz miał 10 różnych zdjęć. A wiadomo, że najczęściej pary młode nie szukają specjalistycznych labów, tylko walą do saturna lub rossmana. A tam to już się dzieją cuda na kiju. No, ale to Twój materiał idzie w świat bez jakiegokolwiek nadzoru, więc problem mnie nie dotyczy

  9. #9

    Domyślnie

    Stock ma stuprocentową rację. noise13 wybacz, ale jak oddajesz nawet te 500 zdjęć na płycie CD czy tam DVD, bez obróbki, bez wywołania w swoim sprawdzonym labie, bez oprawienia w elegancki album, to nie jesteś dla mnie fotografem ślubnym, tylko fotopstrykiem który dorabia sobie na weselach do pensji. Już guzik mnie obchodzi jaka opinia pójdzie o Tobie i Twoich pracach w Polskę po tak oddanej pracy, ale żal mi młodych, którzy z jedynego wspólnego, ważnego dnia w życiu dostają surowe zdjęcia na płycie DVD kupionej w Tesco. Zero, dosłownie zero w Tobie estetyki i wyczucia - tak ważnych cech przypisywanych fotografom. Sam więc sobie odpowiedz kim jesteś.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez noise13 Zobacz posta
    wiem, wiem Lucid...dokładnie tak robię z tym, że tych perełek jest u mnie więcej a na płycie oddaję też koło 500 zdjęć.
    no jak Ty robisz 2000zł i z tego masz 500 perełek to Ty kuźwa geniusz jesteś. I takiego Ascoughta wciągasz dziurką od nosa na śniadanie. Az chciałoby się zobaczyć choć z 50 perełek hehehe

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •