No to jedziemy nikoniarze




Cena kalendarza: 33 zlote Z WYSYLKA (POCZTA). Wymyslilem sobie ze ustalimy ta cene na sztywno, niezaleznie czy odbior bedzie u liderow grup, czy tez indywidualnie. Poprostu taki koszt pokryje nam ewentualne straty, a jesli okaze sie ze uzyskamy zyski, to pojda w gadzety nikoniarzy ktore juz powoli organizuje.

EDIT: po interwencji i sugestii Jacka_Z ktory zwrocil mi uwage ze nie oplacalnym dla Was bedzie odbior u lidera jesli cena bedzie taka sama, nie mam innego wyjscia jak przyjac to do wiadomosci i przelknac. Zatem w watku niech dopisuja sie osoby indywidualnie odbierajace kalendarze. Sa juz dane do przelewow i sposob zamawiania. Osoby ktore zamierzaja odebrac kalendarz u lidera, wplacaja kwote 28 PLN.

Ponizej zamieszczam dane bilingowe do wplaty. OGROMNA PROSBA. W tytule wpisujcie nick, nazwisko ilosc sztuk oraz dopiski: kalendarz. Jesli odbior ma nastapic u lidera, dopiszccie tez "lider" Na maila: kalendarz@digital.pl poprosze o dane do wysylki i tekst ktory umiescicliscie w tytule wplaty. To bardzo ulatwi mi adresowanie kalendarzy.

Ufff...

12 2490 0005 0000 4500 2706 3550
"ELLI"
90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 101

Ps. Bardzo prosze liderow grup o deklaracje przyjecia do dystrybucji lokalnej na biuro@digital.pl i przeslanie mi ilosci zamowionych kalendarzy. Nie pali sie ale juz mozna sie na tym skupic

Maly backstage





Kalendarze sa opakowane tak jak je widzicie powyzej. Zdecydowalem sie na taka forme z uwagi na bezpieczenstwo dostarczenia ich przez poczte. Pierwsza partia poszla dzisiaj. Nie ukrywam ze to makabrycznie upierdliwa i czasochlonna robota...