Close

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 185 z 185
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Szkoda tylko, że brak zainteresowania do dialogu ze strony serwisu.
    W liście otwartym można byloby postulat o obciążeniu kosztami transportu gwaranta podeprzeć pragrafem z kodeksu cywilnego- opisanego w tym wątku:



    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=121371

  2. #182

    Domyślnie

    Właśnie też mnie ten aspekt zainteresował - jeśli to prawda (istneijący już paragraf) - NP nie ma innego wyjścia...
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  3. #183

    Domyślnie

    Jeśli to prawda to każdy kto zapłacił i ma na to dowód powinien bez większych problemów odzyskać pieniądze. Taka masowa akcja oddawania pieniędzy,może być dużo bardziej skuteczna od wszystkiego co do tej pory osiągnęło PNS

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Tak było. Michale - jeszcze raz dziękuję.

    Ja myślę, że tu tkwi pewien błąd w myśleniu - jak można być przeciwnikiem serwisu? Zgodzę się, że można być przeciwnikiem obecnego sposobu działania serwisu, z którym wielu kolegów się zetknęło.
    Oczywiście masz rację.. ale wydaje mi się że chodzi bardziej o skróty myślowe niż o faktyczne przeciw. Wydaje mi się, że wcześniej czy później ktoś z Nikona obudzi się i zacznie działać, ale aby to nastąpiło musimy być słyszalni. Im więcej i głośniej tym lepiej. Może wówczas jakieś masowe media się zainteresują akcją, a wówczas na pewno nie pozostanie akcja bez odzewu ze strony NP.

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Jeżeli chcecie zainteresować media(tvp-radio), to tematem powinny być inicjatywy społeczne a przykładem to co dzięki docxxx-owi udało się stworzyć
    racja !
    A może zaczniemy pisać na jakieś 'alerty' typu tvn24 czy gazeta.pl coś innego. Może wówczas ktoś z masówki zwróci uwagę i coś zacznie się dziać w mediach ?
    Ostatnio edytowane przez Jacek S ; 18-11-2009 o 09:56
    D7k /17-55mm 1:2.8 VC/50mm 1,8d /10-20mm 4-5.6/ SB800

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agape Zobacz posta
    Właśnie też mnie ten aspekt zainteresował - jeśli to prawda (istneijący już paragraf) - NP nie ma innego wyjścia...
    Cytat Zamieszczone przez llama Zobacz posta
    Jeśli to prawda to każdy kto zapłacił i ma na to dowód powinien bez większych problemów odzyskać pieniądze. Taka masowa akcja oddawania pieniędzy,może być dużo bardziej skuteczna od wszystkiego co do tej pory osiągnęło PNS
    Niestety Nikon ma prawo do takiego działania (żądania wysyłki na koszt użytkownika) >wyjaśnienie<
    Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 17-11-2009 o 12:34

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •