Close

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 235
  1. #1

    Domyślnie Kto jeszcze uzywa analoga...

    Tak sobie siedze, wkrecilem w korpus F80 nikkora 50mm i podziwam
    F80 lezy u mnie z zalozonym filmem od zimy kiedy to kupilem D50 i tylko co przeczyszczam go z kurzu a jesli ktos powie - sprzedaj - to odpowiem ze nie bo mam sentyment do tej maszyny.
    I pytanie, kto jeszcze foci cos na kliszy, moze cos szczegolnego czego cyfra nie potrafi jakies specjalne zadania
    Czekam na ciekawe odpowiedzi

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam jeszcze kompakta kliszaka, idealny na 'dziwne' wypady, imprezy czy wakacje - nie ukradną, a jeśli lub się popsuje to mała strata

  3. #3

    Domyślnie

    dalej uzywam marnego starta66 od czasu do czasu. dlaczego? nie wiem, chyba lubie zakladac blone. prawie jak relikwia..
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam i używam F80 wprawdzie duuuuuuużo mniej niż D70 ale używam
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  5. #5

    Domyślnie

    ja ostatnio odkupilem analoga Rzucilem sie na F3 i jestem bardzo zadowolony z 80-200/4 hmmm s3 moze nie istniec narazie
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  6. #6

    Domyślnie Oczywiście ,że tak.

    Nawet nie zamierzam się przesiadać na cyfrę.No chyba ,że na D2...cos tam..... za 18 tyś ale mnie nie stać.
    Z dobrym filmem a napewno slajdy nie prędko technika cyfrowa osiągnie taką jakość. Zresztą coż za urok ma oglądanie zdjęć na monitorze komputera w porównaniu z papierowymi odbitkami lub wyświetlaniem slajdów z dalekich wycieczek na ścianie przy piwku )))))) gdy są goście.Pozdrawiam.
    Co używam? Pisze poniżej.
    Bastek
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  7. #7

    Domyślnie

    A i owszem. Nawet wczoraj na plenerze. Są świadkowie .
    Pojawiam się i znikam...

  8. #8

    Domyślnie

    I ja też używam - Nikona F301 Fotografuję nim, kiedy potrzebuję bardzo szerokiego kąta lub fotografowany przeze mnie obiekt jest czerwony albo niebieski (wiadomo, jak to jest ze stosunkiem ilości sensorów w matrycach).
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

  9. #9

    Domyślnie

    Co prawda w tej chwili nie używam, ale obiecałem sobie, że jak tylko będe miał trochę więcej kaski to od razu wracam do analoga. Nie żeby robić nałogowo po 3-4 rolki tygodniowo, ale od czasu do czasu na jakichś rarytasach powiedzmy velvia, ilford delta itp...
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  10. #10

    Domyślnie

    A przedwczoraj sie liczy?

    Po prawdzie czekam na cyfre i napewno analoga bedzie mniej,
    ale dopoki to bedzie mozliwe, czasem cos strzele, chocby dla tej frajdy.
    Poza tym, zawsze chcialem miec "drugie" body, a zenek mnie drazni
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •