Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _adam_t Zobacz posta
    Pozwolę sobie na małe pytanko

    Możesz podać jakieś przykłady???
    Adam T. wystarczy?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    Adam T. wystarczy?
    Mówiłeś o sławach ale podałeś tylko jedną osobę

    Nie wiem dokładnie gdzie Adam robi odbitki, ale wiem, że na jakiejś maszynie noritsu
    A wydawało mi się że kserkop raczej nie robi na noritsu... Stąd moje pytanie.

    Ale wiem "z pewnego źródła" , że inna sława fotografii ślubnej (kolega Adama T. i Kaliny) robi w innym labie Podobnie jak kilkudziesięciu innych fotografów ślubnych (może nie tak sławnych jak Adam ale też prezentujących bardzo dobry poziom).
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    U tego usera robiłem wydruki 60x90 na moje wymagające oko jakość rewelacja, wydruki na papierze ilforda były z 6mMPX matrycy z Fuji S5 oraz z D70s, aż mi szczena opadywała za każdym razem. Śmiało mogę polecić.
    http://www.allegro.pl/item683552366_...er_jakosc.html
    Epson 7800 albo 7880 "minilabojebiec". Dziwnym nie jest, że szczena ci opadła.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja tam nie jestem wielką sławą fotografii ślubnej więc robię u adama_t czyli fotomi. Wreszcie jestem zadowolony i jak coś zrobię to wiem co dostanę. Z ręką na sercu mogę polecić.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Epson 7800 albo 7880 "minilabojebiec". Dziwnym nie jest, że szczena ci opadła.
    Na maszynach, cmykach i innych czarach związanych z drukowanie na 102 się nie znam nic a nic wiec chętnie Marcinie czytam Twoje wywody w tym temacie.
    Tego wykonawcę polecił mi dawno temu fotograf, taki prawdziwy fotograf
    Zadziwiło mnie w tych wydrukach ile w nich szczegółów jest i dało się na to patrzeć z ręki, a rozmiar 60x90 i tylko 6MPX. pliki nie byly interpolowane, a temat zdjęć to zdjęcia grupowe ludzi w liczbie od 30 do 100 osób. Maszyna maszyną, ale świadomy rzeczy czlowiek też przy niej musi być, podobnie jak z drugiej strony aparatu.
    No dobra co będziemy człowiekowi darmową reklamę robić.

    A w temacie EPSONA to jak ostatnio podrukowałem sobie w domu na wręcz amatorskiej-domowej taniej drukarce tej firmy i ichnim papierze to też mi szczena opadła. Kolory wreszcie nul nul to co mam na monitorze
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-07-2009 o 12:55
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    na maszynach, cmykach i innych czarach związanych z drukowanie na 102 się nie znam nic a nic wiec chętnie Marcinie czytam Twoje wywody w tym temacie.
    Tego wykonawcę polecił mi dawno temu fotograf, taki prawdziwy fotograf
    Zadziwiło mnie w tych wydrukach ile w nich szczegółów jest i dało się na to patrzeć z ręki, a rozmiar 60x90 i tylko 6MPX. pliki nie byly interpolowane, a temat zdjęć to zdjęcia grupowe ludzi w liczbie od 30 do 100 osób.
    No dobra co będziemy człowiekowi darmową reklamę robić.
    W wielu punktach używają Epsonów serii x800/x880, niekoniecznie trzeba zaraz lecieć do tego z linka. Nie tylko zresztą Epson zabija jakością na śmierć - są też świetne HP3100/3200, czy Canony iPFx100/iPFx200, choć pod względem jakości na prowadzenie wsyunęły się ostatnio najnowsze dzieła Epsona - 7900/9900, najlepsze obecnie drukarki fotograficzne na świecie.

    Minilaby wypadają na tle tych wspaniałych, "cyfrowych powiększalników" dość nędznie.

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A w temacie EPSONA to jak ostatnio podrukowałem sobie w domu na wręcz amatorskiej-domowej taniej drukarce tej firmy i ichnim papierze to też mi szczena opadła. Kolory wreszcie nul nul to co mam na monitorze
    A używałeś Epsonowskich profili, czy tylko jechałeś z automatu?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    A używałeś Epsonowskich profili, czy tylko jechałeś z automatu?
    Bez profili, bo na razie to mnie zadowoliło a może być lepiej, no tak zawsze może być lepiej
    Co do maszyn to teraz będę wnikał co kto ma i na czym robi, dzięki ! ale zagłębiał się w zagadnienie nie będę bo to gorsze i głębsze niż audiofilizm . Jeden aktywny drukofil na forum chyba starczy
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-07-2009 o 14:35
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Udam się tam, gdzie wysłał mnie robin102
    Potrzeba mi dużych odbitek, bo na wystawie formaty mniejsze niż 25x38 (naprawdę minimum!) się nie sprawdzają,
    ceny tam są do zaakceptowania, i jeśli, tak jak deklaruje robin102 i jakośc jest bez zarzutu, to... może wreszcie zakończę poszukiwania
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  9. #29

    Domyślnie

    25x38 to jest wglądówka, a nie format wystawowy

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    choć pod względem jakości na prowadzenie wsyunęły się ostatnio najnowsze dzieła Epsona - 7900/9900, najlepsze obecnie drukarki fotograficzne na świecie.
    Czy jest jakies dobre sprawdzone miejsce w PL, gdzie na nich drukuja ?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •