Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
  1. #1

    Domyślnie LAB internetowy - jaki?

    Proszę o polecenie "internetowego" laboratorium foto, które łączy w sobie atrakcyjne ceny i wysoką jakość odbitek, a ponadto ma przyjazny "interfejs".

    Co mam na myśli mówiąc atrakcyjne ceny:
    10/15 do 0,70 zł;
    13/18 do 1,20 zł;
    15/21 do 1,50 zł;

    jeżeli ktoś zna lab gdzie cenny są co prawda wyższe, ale jest to uzasadnione jakością odbitek - to też proszę.

    edit:

    sote: w tamtym wątku są posty z okresu ostatnich 3 lat, a przez taki okres to się dużo mogło pozmieniać - to raz!
    Ponadto, jest tam olbrzymi bałagan.


    Ja proszę szybką piłkę - strona www i ewentualnie uzasadnienie jakieś - bez przepychanek i postów w stylu "a <ten> lab to wg mnie jest do d..." albo "a co wy chcecie od <tego> labu"
    Ostatnio edytowane przez eldritch ; 15-07-2009 o 22:29
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  2. #2

    Domyślnie

    jest na forum watek na ten temat, o tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=13067
    dlugi i tresciwy
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.albumfotograficzny.com.pl/ znany również jako Kserkop. Krakowski lab, w którym robią odbitki największe sławy polskiej fotografii ślubnej. Jeśli masz skalibrowany monitor, pobierzesz profile labu i będziesz umiał to wszystko zgrać, to dostaniesz do ręki idealny materiał.

  4. #4

    Domyślnie

    A jakie są tam ceny? Nie umiem tego na stronie znaleźć. Czy robia tez większe - wystawowe formaty? Brakuje mi tam takiej informacji.
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  5. #5

    Domyślnie

    Ceny są w zakładce "Usługi" - czyż to nie oczywiste

  6. #6

    Domyślnie

    Albo mnie się wyświetla zupełnie inna strona albo są tam jedynie ceny okładek... no cóż

    Generalnie mam wrażenie, że ta firma zajmuje się wyłącznie drukiem zdjęć ślubnych i przygotowaniem albumów, ani słowa nie ma o dostępnych (większych) formatach odbitek
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  7. #7

    Domyślnie

    Ehh, kolego... wystarczy kliknąć na "Usługi"
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  8. #8

    Domyślnie

    aaa teraz jest. Tanio,
    szkoda, że 30x40 to maks

    Pozdrawiam - koleżanka
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    Krakowski lab, w którym robią odbitki największe sławy polskiej fotografii ślubnej.
    eeee.. nie prawda, ja tam nie robię odbitek

    PS. ale zacznę to możę zostanę taką sławą :P
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    aaa teraz jest. Tanio,
    szkoda, że 30x40 to maks

    Pozdrawiam - koleżanka
    U tego usera robiłem wydruki 60x90 na moje wymagające oko jakość rewelacja, wydruki na papierze ilforda były z 6mMPX matrycy z Fuji S5 oraz z D70s, aż mi szczena opadywała za każdym razem. Śmiało mogę polecić.
    http://www.allegro.pl/item683552366_...er_jakosc.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •