Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Chciałem stworzyć coś delikatnie bajkowego i chyba jest, to poniekąd eksperyment, a czym mój styl? Nie bardzo. Mi akurat podobają się stłumione i mało nasycone kolory. Nie chodzi mi też o zdobywanie klientów - nie dla psa kiełbasa Tylko tak po prostu, czy nie będzie wstyd tego gdzieś umieścić w internecie Dzięki za odpowiedź i dobre słowo!

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Taki mam zamiar mimo wszystko Co mógłbym poprawić przede wszystki?

  4. #14

    Domyślnie

    Mniej obróbki. Na nią przyjdzie czas. Skupiłbym się na świetle, kadrze i uchwyceniu odpowiedniego momentu (emocji). Popracuj nad kadrowaniem oraz kompozycją, poczytaj o silnych i słabych punktach. Pomyśl z jakiego jeszcze miejsca mógłbyś zrobić zdjęcie muzykowi. Co wówczas byłoby w tle. Czy da się zgrać w ciekawy sposób tło i osobę, by to miało sens. Na zasadzie kontrastów lub podobieństw, a może kształtów. Poszukaj dziwnego, nietypowego kąta widzenia. W portrecie uważaj na cięcia głowy, wychodzące spoza kadru dłonie, relację między fotografem i modelką. Przemyśl czy to jest pozowane zdjęcie, czy niby podpatrzone. Każda konwencja ma swoje reguły i pewne zasady, które wyczujesz po pewnym czasie. Oglądaj zdjęcia innych. Te dobre. Odnoś do swoich kadrów.

  5. #15

    Domyślnie

    W tym przypadku modelką była moja wybranka serca i tak pewnie pozostanie jeszcze na długo. Ogólnie znane są mi zasady kadrowania i dlatego próboję czegoś nowego. Staram się oglądać co dzień jak najwięcej zdjęć innych - robię notatki, zapisuję te, które coś we mnie zostawiają. Dzięki wielkie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •