Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11

    Domyślnie

    no właśnie!

    To na co cierpimy to zdecydowanie "nieodparta potrzeba kupienia czegoś czego wcale nie potrzebujesz, ale nie możesz przestać o tym mysleć" - nazwijmy tę przypadłość NPKCCWNP

    W twoim wątku został wrzucony link do porównania zakresu tonalnego, po przestudiowaniu tych zdjęć można dojść do wniosku, że przy S5 należy zostać!

    M_J szkoda, że nie jestes z wawy, moglibysmy zamienić się na aparaty na tydzień, pobawić się, sprawdzić, zrozumieć, zdecydować

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    No widzisz - uroki mieszkania na prowincji - nie da rady szybko zrobić manewrów sprzętowych
    N

  3. #13

    Domyślnie

    Ja bym nie zmienił ,po co skoro wystarcza Ci to co jest masz odpowiednią szklarnie to po co zmieniać nie obraź się ale tak robią Ci co 1 nie wiedzą co z kasą zrobić 2 lubią nowe zabawki nie koniecznie ich potrzebne 3 lubią szpanować profi sprzętem
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #14

    Domyślnie

    LordRamzes,

    ogólnie rzecz biorąc można wszystkich niezarabiających na fotografii, a podchodzących do niej w sposób świadomy, wrzucić do którejś z Twoich kategorii...

  5. #15

    Domyślnie

    probak, s5 ma zakres tonalny "totalny" , d700 do FF inne obrazowanie trudno powiedzieć czego Ci brak . Zwłaszcza że na horyzoncie masz propozycje która scala obie puchy, przynajmniej pod tym kątem który tutaj poruszyłeś.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez probak Zobacz posta
    LordRamzes,

    ogólnie rzecz biorąc można wszystkich niezarabiających na fotografii, a podchodzących do niej w sposób świadomy, wrzucić do którejś z Twoich kategorii...
    bynajmniej nie bo sam napisałeś świadomy rozumiem przez to że wiem czego potrzebuje i dążę do tego a jeśli mam coś i tak na prawde myślę o czymś innym ale do końca nie wiem po co mi to to spełnia kryteria . ale to była odskocznia ja poradziłem konkretnie co zrobić
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  7. #17

    Domyślnie

    Skoro jest czym focić, to ja bym troszkę zaczekał.
    D600 to może być przełom - FF pod strzechy. A kto wie, czy nie zje D700 z kosteczkami w kwestii obrazka...
    Panowie pozwolą, że się przedstawię: Zdzisław Dyrman... zasadniczo...
    D700 Tokina ATX AF 17mm , T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, SB900
    XT-10 16-50,

  8. #18
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    dziwne pytanie
    masz kasę? [ nie odpowiadaj ] to kupuj d700. Fuji legendarny może i jest ale d700 jest od niego lepszy. I tyle.

  9. #19

    Domyślnie

    Kasę liczą pro. Amatorzy marzą

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    dziwne pytanie
    masz kasę? [ nie odpowiadaj ] to kupuj d700. Fuji legendarny może i jest ale d700 jest od niego lepszy. I tyle.
    A w czym konkretnie wg ciebie?
    Bo:
    Ergonomia, pancernosc, wygoda uzytkowania - to samo.
    Af, wysokie iso - tu D700 wygrywa.
    Celnosc I poprawnosc WB, szczegolnie przy roznych zrodlach swiatla- wygrywa raczej Fuji.
    Odwzorowanie kolorow skory - no ten tego Fuji znowu gora.
    Kolorystyka, tak w subiektywnym odczuciu. Fuji jest takie "inne", w koncu to matryce zrobila firma, ktora od "zawsze" robila materialy swiatloczule.

    Mozna by jeszcze troche powyliczac "zalety I wady obu puszek".
    Moja rada dla autora. Moze jeszcze o tym nie wiesz, ale kielkuje w tobie chec na FF.
    To bedzie narastac.
    Kup sobie D700 lub poczekaj na D600...ale Fuji zostaw I tak wiele kasy za niego nie wezmiesz, biorac pod uwage ile wydasz na puszke FF, D700 lub jeszcze nie zaprezentowane D600.
    Zacisnij troche pasa, ale Fuji zostaw. Ten aparat ma to cos. Cos innego, cos fajnego.

    P.s Rycerzu, ogolnie to jestem zdziwiony twoja postawa. Tak chwalisz w pewnym watku D200.
    A czemu nie widzisz zalet Fuji. Toz to brat blizniak D200 z ponadczasowa, fajniejsza niz w D200 matryca.

    No I co powiesz.?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •