Close

Strona 2013 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1013151319131963200320112012201320142015202320632113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20 121 do 20 130 z 22451
  1. #20121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Córka_Kleofasa Zobacz posta
    Czy to potwierdzona informacja ? Pytam bo aż tak głęboko nie wertuję specyfikacji, a jak wychodzi jakiś flagowiec to wtedy zerkam i tam chwalą się że w tym modelu już ustawia dla każdej klatki. Więc tak się zastanawiam skoro się chwalą że w jakims flagowcu wreszcie dla każdej klatki w serii ustawia to może w nizszych modelach tak nie było ?
    Jest to potwierdzona praktycznie informacja. Siłą rzeczy nic nie da to, że body jest w stanie utrzymać ostrość jeśli szkło nie jest w stanie nadążyć. AF-C to z definicji śledzenie ciągłe, jeśli jest inaczej (jak we wspomnianym D3 w trybie DX 11 fps) to jest informacja, że ostrość ustawiana jest na pierwszym zdjęciu. Tak samo jest np. w EOS-1D C: "Tryb Super Hi: z szybkością do 14 kl./s (JPEG) z zablokowanym lustrem i ekspozycją oraz blokadą AF na pierwszej klatce"

  2. #20122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jalk Zobacz posta
    Nie bardzo wiem skąd te fantazje na temat działania afc w bezlustrach. Zdarza mi się piłkę kopaną dzieciaka robić xt1 i od niedawna xe3 i z afem jakiegoś wielkiego problemu nie mam. Owszem musiałem zmienić przyzwyczajenia po przesiadce z lustra ( af pod kciukiem) ale z trafieniami nie mam problemu, poza tym przy serii 8 kl/s przeostrzają oba aparaty po każdej klatce. D90 miałem kiedyś i wcale nie był lepszy .
    Może nie był lepszy, a ciut gorszy. Tylko, że D90, to emeryt który nie powinien już robić fotek, a jednak robi. A bajki z przestawienie się na inną filozofię bezlustra to można sobie w d...wsadzić
    Fuji

  3. #20123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Zdjecia (szczegolnie 1) sa nieco przyciemne.
    Mozna je wypoziomowac
    To sa jpeg-i prosto z puchy, jakoś tak ostatnio wole takie zdjęcia, nawet niedoskonale

  4. #20124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    To sa jpeg-i prosto z puchy, jakoś tak ostatnio wole takie zdjęcia, nawet niedoskonale
    Można z pozycji aparatu "podciągnąć" ekspozycję. Poziomica też jest dostępna
    Ja lubię histogram z lewej strony więc podobają mi się Twoje fotki.
    Fuji

  5. #20125

    Domyślnie

    Jeszcze ciepły, nawet za ciepły na przekrojenie
    Chleb z najstarszych mak świata, płaskurka i samopsza

    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	445,2 KB
ID:	5118

    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	504,2 KB
ID:	5115

    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	508,7 KB
ID:	5116

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Można z pozycji aparatu "podciągnąć" ekspozycję. Poziomica też jest dostępna
    Ja lubię histogram z lewej strony więc podobają mi się Twoje fotki.
    Dzieki

  6. #20126

    Domyślnie

    basket, ja nie pisałem o filozofii tylko o przyzwyczajeniach Lustrzankami robiłem zdjęcia inaczej, niż teraz bezlustrami i tyle. Aparat to tylko narzędzie. A kolegę nikoniarza proszę, żeby nie teoretyzował o aparatach których nie używał

  7. #20127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    A moze kupic kamere 8K (16Mpix / 1 klatke ) i wybrac te najlepsze ?
    Tansza wersja... Kamera 4K z sensorem APS-C
    Kocham swojego psa, ale nie aż tak

  8. #20128

    Domyślnie

    Jeszcze dołączę jedno ze spaceru

    pod jemiołą

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1j.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	481,3 KB
ID:	5128

  9. #20129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jalk Zobacz posta
    basket, ja nie pisałem o filozofii tylko o przyzwyczajeniach Lustrzankami robiłem zdjęcia inaczej, niż teraz bezlustrami i tyle. Aparat to tylko narzędzie. A kolegę nikoniarza proszę, żeby nie teoretyzował o aparatach których nie używał
    Staram się wykorzystywać system na maksa właściwie mam lenia i z tym maksem, to przesada Tak jak piszesz. Aparat to tylko narzędzie(pełna zgoda) tylko pewne narzędzia w określonych okolicznościach zawodzą. Szkoda, że niema systemu doskonałego
    Fuji

  10. #20130

    Domyślnie

    Oczywiście, że fuji ma wady, tyle tylko, że w sporej mierze wyolbrzymione przez teoretyków i tych którzy testowali... w sklepie przez 15 min .

Strona 2013 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1013151319131963200320112012201320142015202320632113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •