Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Paper queen

  1. #1

    Domyślnie Paper queen

    Witam jakiś czas nie pokazywałem nic nowego. Dużo pracy miałem, sesje się robiło, ale na obróbkę zdjęcia musiały czekać.
    Dzisiaj oto taka praca (stylizacja wykonana przeze mnie)
    Zapraszam do komentowania.


  2. #2

    Domyślnie

    Kadr, stylizacja i światło mi się podoba jednak papier w niektórych miejscach mógłby być odrobinę ciemniejszy. Ta śliska strona papieru paczkowego chyba trochę odbija?

  3. #3

    Domyślnie

    Świetna stylizacja i świetne wykonanie. Brawo.

    Przytnij tylko z 10px dołu, bo zdaje się po kadrowaniu została czarna 'ścinka'.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Kadr, stylizacja i światło mi się podoba jednak papier w niektórych miejscach mógłby być odrobinę ciemniejszy. Ta śliska strona papieru paczkowego chyba trochę odbija?
    Ta śliska strona papieru jest pod spodem.

  5. #5

    Domyślnie

    Super wykonanie jak i obróbka, Gratuluje pomysłu, niby banalne ale robi robotę

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcie podobało mi się na tyle że umieściłem je w katalogu "zdjęcie dnia" na portalu. Była mała modyfikacja (przycięcie) dołu które przez nieuwagę zapewne nie zostało zrobiony w obróbce. Mam nadzieję że autor nie ma nic przeciwko.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Przytnij tylko z 10px dołu, bo zdaje się po kadrowaniu została czarna 'ścinka'.
    Dzięki przy kadrowaniu przeoczyłem to (wzrok mnie już zawodzi)
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Zdjęcie podobało mi się na, tyle że umieściłem je w katalogu "zdjęcie dnia" na portalu. Była mała modyfikacja (przycięcie) dołu, które przez nieuwagę zapewne nie zostało zrobiony w obróbce. Mam nadzieję, że autor nie ma nic przeciwko.
    Dziękuję za wyróżnienie Oczywiście nie mam nic przeciwko, po prostu podczas kadrowania to przeoczyłem
    Ostatnio edytowane przez sowart ; 24-10-2011 o 13:46

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Pomysł i wykonanie po prostu super ! Jak Adam Słodowy - zawsze coś super z niczego umiał zrobić Trochę papieru , sznurka kawałek i stylizacja jak ta lala !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •