Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Wiatrak nocą

  1. #1

    Domyślnie Wiatrak nocą

    Wczorajszy wypad nocny...

    Ekspozycja: 139 klatek x 90s + 1 klatka x 180s (dolna część) = łączny czas to 3h31,5min
    D300s + S10-20 + statyw + TR-90



    Wszelkie opinie mile widziane
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

  2. #2

    Domyślnie

    Może być ciekawie, może, bo oglądam na lapku i niewiele widzę. Ale widzę krechę w PG i walące się drzewa i wiatrak, w takiej akcji jakoś mnie to jednak nie razi.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Bajera! Zawsze lubie ogladac takie zdjecia i mam nadzieje kiedys takie wykonac!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie siepodoba, troszke chyba latal statyw, lekka nieostrosc...ale podoba sie!

  5. #5

    Domyślnie

    Był lekki wiaterek dlatego drzewa po prawej są nieostre.
    Co do PG to nic innego jak "spadająca gwiazda", nie stemplowałem tego, chciałem pokazać czystą naturę
    Co do walących się drzew i wiatraka to też zastanawiałem się czy tego nie poprawić (tak to już jest z szerokimi kątami), ale mimo wszystko zdecydowałem się zostawić tak jak wyszło.

    Dzięki wielkie za opinie
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mosq Zobacz posta
    ...Co do walących się drzew i wiatraka to też zastanawiałem się czy tego nie poprawić (tak to już jest z szerokimi kątami), ale mimo wszystko zdecydowałem się zostawić tak jak wyszło.
    Ty się nie zastanawiaj tylko poprawiaj, napewno wyjdzie na plus temu zdjęciu! Dobre jest, a może być jeszcze lepsze po poprawce

  7. #7

    Domyślnie

    Geniealne zdjęcie! Miałeś świetny pomysł na tło,. a pierwszy plan też prezentuje się świetnie. Aż miło oglądać.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajnie - gratki za cierpliwość. Czy centralny punkt wokół którego niebo się kręci to gwiazda polarna ??? Pytam bo się totalnie na tym nie znam ?
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  9. #9

    Domyślnie

    Ja bym to zinterpretował tak, że te wszystkie krzywe drzewa, pochylony wiatrak i ta nieostrość jest spowodowana zasysaniem wiru gwiezdnego, niczym czarna dziura wszelką materię
    D5000+Grip . N18-55VR . N55-300VR

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Bardzo fajnie - gratki za cierpliwość. Czy centralny punkt wokół którego niebo się kręci to gwiazda polarna ??? Pytam bo się totalnie na tym nie znam ?
    Dokładnie środek tego "wiru" to gwiazda zaraz przy gwieździe polarnej, jest bardzo słabo widoczna, ale to ona pozostaje bez zmian na niebie. Gwiazda Polarna porusza się delikatnie po niebie
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •