Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie głowica - przedział cenowy 900-1200zl

    witam!
    szukam głowicy kulowej - najcięższy zestaw który bedzie musiała wytrzymać to C5D mk2(+grip) + 70-200L IS
    nogi to MF 055 PROB

    dzięki za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    A ja myślałem, że tak wypasiony aparat jak C5D mk2 statywu nie potrzebuje
    The name of the game is to fill the frame.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    A ja myślałem, że tak wypasiony aparat jak C5D mk2 statywu nie potrzebuje
    ale "dostałem" kopa to wynika że jestem za "słaby" na ten aparat
    chyba, że ma ukryte opcje o których nie wiem

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki masz może jakieś doświadczenia z nimi ?
    MF 488RC4 może i da radę, ale 490RC4 - niestety jej waga zmusza mnie to zrezygnowania z niej

    a co sadzicie o firmach spod litery G ??

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam MF 488RC4, ale teraz kupilbym i polecam MF 498RC4 ze wzgledu na mozliwosc ustawien "plynnosci" glowicy (kulki).

  8. #8

    Domyślnie

    Benro B2 z okladem wystarczy.

    Manfrotto akurat glowice ma tak biedne, ze az piszczy. zwlaszcza seria 48x to mechaniczny syf

  9. #9

    Domyślnie

    Mam też MF 498 RC4, wszystko pięknie z tą wstępną regulacją głowicy, pomocne i praktyczne jak ktoś się przyzwyczai do trzeciego pokrętła (dodatkowa operacja, czyli czas!). Mnie pasuje. Gdyby nie to, że padła regulacja głównego docisku (naprawa gwarancyjna z wysyłką 5 dni), to bym naskoczył na Akustyka za opinie, że głowice Manfrotto to mechaniczny syf. Może nie do końca syf, ale coś jest na rzeczy.
    Nie wiem dlaczego padła głowica, ale 4 - latni zdolny człowiek coś przy niej majstrował
    70F,D70s,D700,P7000,D7100, szklarnia N z gwintem na filtry 77 i inne graty (w tym m.in. SB700)

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam 490rc4. Wadą dla mnie jest to, że nie "chodzi" płynnie. Jest niby takie pokrętło z regulacją docisku, ale to o kant pośladka rozbić. Poza tym solidna i pancerna. No i płytki RC4, mniodzio.
    The name of the game is to fill the frame.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •