Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113
  1. #11

    Domyślnie

    robie na manualu zazwyczaj.

    franz a gdzie bedziesz i kiedy ? bo w sobote mam wesele kolejne ale w niedzielę mogli byśmy się spotkać to byś mi co nieco potłumaczył moze

  2. #12

    Domyślnie

    sory sigma 18-50

  3. #13

    Domyślnie

    Generalnie na tych zdjęciach widać że jest lekki problem z przepałami (pierwszy plan białe - koszule, suknia ) .
    Jeśli jest za ciemno to jedna sabinka może okazać sie za słaba na całe pomieszczenie . (może pomyśleć o dodatkowym źródle światła)
    Piewszy plan przepalasz (bo chcesz doświetlić wszystko) a przez to reszta (dalszy plan) może ci wychodzić w głębokim d.... cieniu
    (możesz też ratować się rawami bo zdjecia chyba robiłeś w jpgu)
    Napisałem to co Ja o tym myśle może ktoś ma inne pomysły .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  4. #14

    Domyślnie

    wybacz, że to napiszę... ale analizując exify widzę CHAOS....CHAOS....CHAOS.
    Kompletnie nie panujesz nad aparatem.
    Po co na ciemniej sali f/16?????????????????
    Myślę, że potrzeba trochę nauki....

    Wg mnie nie ma tu winy w sprzęcie. Warunki też do ogarnięcia.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  5. #15

    Domyślnie

    bo chciałem wiekszą głebie ostrości uzyskać...

    no właśnie apropo nauki czy jest ktoś kto by mnie wziął po d swoje skrzydła i doradził co nieco ?

  6. #16

    Domyślnie

    tak z ciekawości zapytam, byłeś tam głównym fotografem? czy tylko ćwiczyłeś?
    de czysta i szkua

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Globalna Wiocha
    Posty
    4

    Domyślnie

    ...skoro następny już w najbliższą sobotę, także chyba biznes zaczyna się kręcić

  8. #18

    Domyślnie

    zgrozą powiało... wiem że nie święci garnki lepią, ale to co się ostatnio wyprawia w tej branży to szok.

  9. #19

    Domyślnie

    Nie wiem, ale te zdjęcia są strasznie marnej jakości i technicznie leci na łeb.. ;/
    do takiej sali przy takich ogniskowych spokojnie F9 wystarczy i iso 400
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  10. #20

    Domyślnie

    tylko nie mów że byłeś jedynym fotografem !!!!! przyłączam się do kolegów - powiało zgrozą - a do autora postu : nie wystarczy kupić dobry aparat, trzeba mieć minimalne pojęcie o fotografii - zdecydowanie lepsze efekty osiągałem na zestawie: zenit e, lampa produkcji NRD (+ dyfuzor) i negatyw ORWO 125 - ale było to pod koniec lat 80 tych warto zacząć od prostrzego sprzętu

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •