Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie D60 dla amatora?

    Mam problem.
    Warto kupić taki zestaw? http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustr...mm-dx-vr.bhtml
    Mówię tutaj o amatorstwie, ale jednocześnie chcę jednak jakość.
    Czy za tę kasę kupię coś lepszego?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 24-12-2008 o 01:37 Powód: pis.

  2. #2

    Domyślnie

    W sumie warto. Za takie pieniądze można mieć D80+18-70 lub 18-105VR...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    Czy może lepiej poczekac na D80+nikkor 70-300vr ?

  4. #4

    Domyślnie

    A nie będzie Ci brakować ogniskowych od 70 i niżej?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka3 Zobacz posta
    Czy może lepiej poczekac na D80+nikkor 70-300vr ?
    a co z zakresem ok 18-70? sam 70-300vr chyba nie wystarczy....

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie bierz to D60. Zakres masz fajny, od 18 do 200. Jak Ci się spodoba będziesz myśleć później. To hobby na lata jeśli Cię wciągnie. Jednym zakupem na początku nie rozwiążesz wszystkiego.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    faktycznie chyba wezmę D60...

  8. #8

    Domyślnie

    Po pierwsze co Ty chcesz fotografować. Bo zadajesz pytania bez sensu lekko. W pierwszym podanym zestawie był 18-55 i 55-200, więc po co pytasz po raz drugi. Kompletnie się zgubiłem. Powiedz do czego Ci ten aparat to pomyślimy.

    Nota bene...70-300 jest tak samo ciemny jak 55-200
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Jak dla mnie bierz to D60. Zakres masz fajny, od 18 do 200. Jak Ci się spodoba będziesz myśleć później. To hobby na lata jeśli Cię wciągnie. Jednym zakupem na początku nie rozwiążesz wszystkiego.
    velaskez dobrze radzi... ale żeby nie było zbyt łatwo to można jeszcze zasugerować d80 z 18-70....

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Po pierwsze co Ty chcesz fotografować. Bo zadajesz pytania bez sensu lekko. W pierwszym podanym zestawie był 18-55 i 55-200, więc po co pytasz po raz drugi. Kompletnie się zgubiłem. Powiedz do czego Ci ten aparat to pomyślimy.

    Nota bene...70-300 jest tak samo ciemny jak 55-200

    Moją odpowiedź napisałam, jak był tylko jeden post, wysłałam i były juz chyba cztery Stąd moje "przemyślenia".

    Co fotografuje? Głównie zwierzęta, gdzie przodują psy (w 99% - zboczenie zawodowe ), potem przyroda, rodzinka i praktycznie wszystko co mi się nawinie pod rękę

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •